:

XL-BYGG DALE MALO avd. Vestnes

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:10:00 - 14:00

søndag:

Om butikken

Høy kompetanse

Hos de fire butikkene til XL-BYGG Dale Malo treffer våre kunder ansatte med solid kunnskap om byggevarer og byggeteknikker. Vi oppdaterer oss stadig for å kunne gi god faglig veiledning. Vi har ansatte som er arkitekter, interiørkonsulenter eller har spesiell kompetanse på tak, grunnmur, trelast, farge, verktøy, gulv, isolasjon, vindtetting med mer.

Vi har også Blink Hus-avdelinger på Elnesvågen og i Molde. Omsetning for konsernet er på omlag 300 millioner og vi består av rundt 80 ansatte.

Ansatte

Siw Brastad

Stilling: Butikkansvarlig

Epost: siw.brastad@dalemalo.no

Tlf: 40 69 02 45

Olaf Riksfjord

Stilling: Salgskonsulent

Epost: olaf.riksfjord@dalemalo.no

Tlf: 91 14 20 27

Terje Lie

Stilling: Kundeansvarlig proff

Epost: terje.lie@dalemalo.no

Tlf: 99 53 66 00

Thomas Utgård

Stilling: Proffselger

Epost: thomas.utgard@dalemalo.no

Tlf: 94 15 97 17

Cato Andreassen

Stilling: Lageransvarlig

Epost: cato.andreassen@dalemalo.no

Tlf: 40 69 02 48

Renate Brastad

Stilling: Varemottaker

Epost: renate.brastad@dalemalo.no

Tlf: 40 69 02 47

Kurt Tretnes

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: kurt.tretnes@dalemalo.no

Tlf: 40 69 02 32

Kjell Magne Kristensen

Stilling: Sjåfør

Epost:

Tlf: 97 71 68 75

Thomas Andrè Brastad

Stilling: Avdelingsleder

Epost: thomas.brastad@dalemalo.no

Tlf: 99 41 98 92