:

XL-BYGG FARSUND BYGG

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:09:30 - 14:00

søndag:

Om butikken

Farsund Bygg ble etablert i 1955. Helt siden oppstart har selskapet vært eid av familien Farsund. Virksomheten har hatt en jevn omsetningøkning gjennom årene, og er i dag et veletablert selskap i Sogn og Fjordane innenfor trelast og byggevarehandel. Virksomheten har vært medlem i XL-BYGG siden 2009. XL-BYGG Farsund Bygg er bidragsyter via sponsorat hos de lokale ski-, fotball- og håndballklubbene i Førde og omegn.

Ansatte

Sergiu Anton

Stilling: Økonomi

Epost: sergiu@farsundbygg.no

Tlf: 95 19 32 21

John Kenneth Bruland

Stilling: Proffselger

Epost: jkb@farsundbygg.no

Tlf: 95 19 32 23

Knut Dvergsdal

Stilling: Selger butikk

Epost: knut@farsundbygg.no

Tlf: 95 19 32 25

Einar Dyregrov

Stilling: Selger butikk

Epost: einar@farsundbygg.no

Tlf: 95 19 32 08

Randi Engen

Stilling: Dagleg leiar

Epost: randi@farsundbygg.no

Tlf: 48 21 29 91

Kjell Engesæter

Stilling: Proffselger

Epost: kjell@farsundbygg.no

Tlf: 95 19 32 20

Sanna Erle

Stilling: Lager

Epost:

Tlf:

Frode Farsund

Stilling: Innkjøpssjef

Epost: frode@farsundbygg.no

Tlf: 41 55 23 57

Jan Ove Flaten

Stilling: Ekstrahjelp

Epost:

Tlf: 95 19 32 29

Annlaug Kvammen

Stilling: Selger butikk/kjøkken

Epost: annlaug@farsundbygg.no

Tlf: 94 02 46 57

Rune Lillerust

Stilling: Selger interiør

Epost: rune@farsundbygg.no

Tlf: 95 19 32 27

Kariann Loen-Nataas

Stilling: Avdelingsleiar butikk

Epost: kariann@farsundbygg.no

Tlf: 95 19 32 22

Jarle Lundekvam

Stilling: Selger proff

Epost: jarle@farsundbygg.no

Tlf: 47 46 60 70

Ingunn Kristin Nedrebø

Stilling: Selger interiør/kjøkken

Epost: ingunn@farsundbygg.no

Tlf: 94 02 46 58

Ida Savland

Stilling: Selger butikk

Epost:

Tlf:

Stian Solheim

Stilling: Avdelingsleiar Drive Inn/Lager

Epost: stian@farsundbygg.no

Tlf: 47 26 19 82

Didrik A. Skudal

Stilling: Sjåfør lager

Epost: skudal.farsundbygg@gmail.com

Tlf: 95 19 32 30

Arild Yndestad

Stilling: Proffselger

Epost: arild@farsundbygg.no

Tlf: 90 88 69 62

Ørjan Andre Nautnes

Stilling: Logistikksjef

Epost: orjan.andre@farsundbygg.no

Tlf: 46 91 27 40