:

XL-BYGG BERGE SAG avd Ølensvåg

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:08:00 - 17:00

tirsdag:08:00 - 17:00

onsdag:08:00 - 17:00

torsdag:08:00 - 17:00

fredag:08:00 - 17:00

lørdag:

søndag:

Om butikken

Våre kunder er i hovedsak lokale boligbyggere og byggmestere, som søker en mest mulig forutsigbar og konkurransekraftig samarbeidspartner til sine byggeprosjekt.

Med vår bakgrunn og erfaring, samt vår spesialkompetanse på det å bygge nytt, tilbyr vi våre proffkunder noe langt mer enn en helt ordinær varestrøm. Med konkurransedyktige priser og løsninger, en effektiv logistikk og et målrettet vareutvalg, samt god hjelp og rådgivning, skal vi være den hyggelige eksperten i markedet.

Ansatte

Torhild Klungland

Stilling: Resepsjonsmedarbeider

Epost: torhildk@bergesag.no

Tlf: 53 77 54 00

Monica Berge

Stilling: Butikkleder

Epost: monicah@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 97

Gunnbjørg Urdal

Stilling: Salgskonsulent

Epost: gunnbjorgu@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 93

Kristi Kostvedt

Stilling: Proffselger

Epost: kristik@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 95

Frode Eikland

Stilling: Ordremottak proff

Epost: frodee@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 63

Frode Haugen

Stilling: Salgsansvarlig proff

Epost: frodeh@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 92

Bjarne Haugen

Stilling: Proffselger

Epost: bjarneh@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 94

Espen Heggelund

Stilling: Proffselger

Epost: espenh@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 71

Terje Gausvik

Stilling: Proffselger/kalkulatør

Epost: terjeg@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 68

Martin Berge

Stilling: Senior salgskonsulent proff

Epost:

Tlf: 98 22 93 17

Runar Helgeland

Stilling: Teknisk konsulent, avd Ølensvåg

Epost: runarh@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 83

Nicolai Bastlien

Stilling: Kalkulatør/teknisk proff

Epost: nicolaib@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 06

Ørjan Grunnaleite

Stilling: Teknisk konsulent, avd Ølensvåg

Epost: orjang@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 44

Eirik Digernes

Stilling: Proffselger avd. Haugesund

Epost: eirikd@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 67

Dominique Laub

Stilling: Teknisk konsulent avd. Haugesund

Epost: dominiquel@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 45

Nils Breivik

Stilling: Teknisk konsulent avd. Haugesund

Epost: nilsb@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 15

Terje Reigstad Berge

Stilling: Teknisk konsulent, avd Ølensvåg

Epost: terjerb@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 84

Eivind Hetland

Stilling: Lagerformann

Epost:

Tlf: 98 22 93 62

Geir Tofte

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 98 22 93 64

Arne Haugen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 98 22 93 91

Arne Grunnaleite

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 98 22 93 60

Frode Nordtveit

Stilling: Avdelingsleder lager avd. Haugesund

Epost:

Tlf: 98 22 93 99

Endre Frafjord

Stilling: Lager-/prod.medarbeider, Nerheim

Epost:

Tlf: 98 22 93 24

Kristian Blikra

Stilling: Lagermedarbeider, Nerheim

Epost:

Tlf: 98 22 93 85

Trond Gravdal

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 98 22 93 37

Guido Jacoby

Stilling: Precut-operatør

Epost:

Tlf: 98 22 93 72

Lillian Nemeth

Stilling: Produksjonsmedarbeider

Epost:

Tlf: 53 77 54 00

Geir Olav Larsen

Stilling: Sjåfør

Epost:

Tlf: 98 22 93 47

Jan Helge Staknes

Stilling: Sjåfør

Epost:

Tlf: 98 22 93 23

Åge Berge

Stilling: Sjåfør

Epost:

Tlf: 98 22 93 49

Joakim Rønnevik

Stilling: Assisterende avdelingsleder Nerheim

Epost:

Tlf: 98 22 93 48

Jan Berge

Stilling: Daglig leder

Epost: janb@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 02

Gunnstein Koch

Stilling: Assisterende daglig leder

Epost: gunnsteink@bergesag.no

Tlf: 95 13 94 34

Max Inge Rørheim

Stilling: Fakturaansvarlig

Epost: maxr@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 03

Elisabeth Nesheim

Stilling: Økonomisjef

Epost: elisabethn@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 36

Sølvi Berge

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Epost: solvib@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 76

Kristin Helleland

Stilling: Økonomimedarbeider

Epost: kristinh@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 29

Tore Stople

Stilling: Driftssjef

Epost: tores@bergesag.no

Tlf: 98 22 93 74