XL-BYGG logoXL-BYGG logo

XL-BYGG BERGE SAG avd Ølensvåg

XL-BYGG Berge Sag er et handels- og produksjonsselskap med hovedfokus på mest mulig komplette løsninger til alle typer bygg. Dette innbefatter også precut og ferdigvare, i tillegg til viktige logistikk- og kompetansefunksjoner.

Åpningstider

Mandag:Stengt

Tirsdag:Stengt

Onsdag:Stengt

Torsdag:Stengt

Fredag:Stengt

Lørdag:Stengt

Søndag:Stengt

Haukelivegen 676, 5582 Ølensvåg


Tlf:

53 77 54 00

Epost:

butikk@bergesag.no
XL-BYGG BERGE SAG avd ØlensvågXL-BYGG BERGE SAG avd Ølensvåg

Våre kunder er i hovedsak lokale boligbyggere og byggmestere, som søker en mest mulig forutsigbar og konkurransekraftig samarbeidspartner til sine byggeprosjekt.

Med vår bakgrunn og erfaring, samt vår spesialkompetanse på det å bygge nytt, tilbyr vi våre proffkunder noe langt mer enn en helt ordinær varestrøm. Med konkurransedyktige priser og løsninger, en effektiv logistikk og et målrettet vareutvalg, samt god hjelp og rådgivning, skal vi være den hyggelige eksperten i markedet.

Ansatte

Torhild KlunglandTorhild Klungland

Torhild Klungland

Epost: torhildk@bergesag.noTlf: 53 77 54 00
Monica BergeMonica Berge

Monica Berge

Epost: monicah@bergesag.noTlf: 98 22 93 97
Gunnbjørg UrdalGunnbjørg Urdal

Gunnbjørg Urdal

Epost: gunnbjorgu@bergesag.noTlf: 98 22 93 93
Kristi KostvedtKristi Kostvedt

Kristi Kostvedt

Epost: kristik@bergesag.noTlf: 98 22 93 95
Frode EiklandFrode Eikland

Frode Eikland

Epost: frodee@bergesag.noTlf: 98 22 93 63
Frode HaugenFrode Haugen

Frode Haugen

Epost: frodeh@bergesag.noTlf: 98 22 93 92
Bjarne HaugenBjarne Haugen

Bjarne Haugen

Epost: bjarneh@bergesag.noTlf: 98 22 93 94
Espen HeggelundEspen Heggelund

Espen Heggelund

Epost: espenh@bergesag.noTlf: 98 22 93 71
Terje GausvikTerje Gausvik

Terje Gausvik

Epost: terjeg@bergesag.noTlf: 98 22 93 68
Martin BergeMartin Berge

Martin Berge

Tlf: 98 22 93 17
Runar HelgelandRunar Helgeland

Runar Helgeland

Epost: runarh@bergesag.noTlf: 98 22 93 83
Nicolai BastlienNicolai Bastlien

Nicolai Bastlien

Epost: nicolaib@bergesag.noTlf: 98 22 93 06
Ørjan GrunnaleiteØrjan Grunnaleite

Ørjan Grunnaleite

Epost: orjang@bergesag.noTlf: 98 22 93 44
Eirik DigernesEirik Digernes

Eirik Digernes

Epost: eirikd@bergesag.noTlf: 982 29 367
Dominique LaubDominique Laub

Dominique Laub

Epost: dominiquel@bergesag.noTlf: 98 22 93 45
Nils BreivikNils Breivik

Nils Breivik

Epost: nilsb@bergesag.noTlf: 98 22 93 15
Terje Reigstad BergeTerje Reigstad Berge

Terje Reigstad Berge

Epost: terjerb@bergesag.noTlf: 98 22 93 84
Eivind HetlandEivind Hetland

Eivind Hetland

Tlf: 98 22 93 62
Geir TofteGeir Tofte

Geir Tofte

Tlf: 98 22 93 64
Arne GrunnaleiteArne Grunnaleite

Arne Grunnaleite

Tlf: 98 22 93 60
Frode NordtveitFrode Nordtveit

Frode Nordtveit

Tlf: 98 22 93 99
Endre FrafjordEndre Frafjord

Endre Frafjord

Tlf: 98 22 93 24
Kristian BlikraKristian Blikra

Kristian Blikra

Tlf: 98 22 93 85
Trond GravdalTrond Gravdal

Trond Gravdal

Tlf: 98 22 93 37
Lillian NemethLillian Nemeth

Lillian Nemeth

Tlf: 53 77 54 00
Jan Helge StaknesJan Helge Staknes

Jan Helge Staknes

Tlf: 98 22 93 23
Joakim RønnevikJoakim Rønnevik

Joakim Rønnevik

Tlf: 98 22 93 48
Jan BergeJan Berge

Jan Berge

Epost: janb@bergesag.noTlf: 98 22 93 02
Gunnstein KochGunnstein Koch

Gunnstein Koch

Epost: gunnsteink@bergesag.noTlf: 95 13 94 34
Max Inge RørheimMax Inge Rørheim

Max Inge Rørheim

Epost: maxr@bergesag.noTlf: 98 22 93 03
Elisabeth NesheimElisabeth Nesheim

Elisabeth Nesheim

Epost: elisabethn@bergesag.noTlf: 98 22 93 36
Sølvi BergeSølvi Berge

Sølvi Berge

Epost: solvib@bergesag.noTlf: 98 22 93 76
Kristin HellelandKristin Helleland

Kristin Helleland

Epost: kristinh@bergesag.noTlf: 98 22 93 29
Tore StopleTore Stople

Tore Stople

Epost: tores@bergesag.noTlf: 98 22 93 74
Bjarte  RørtveitBjarte  Rørtveit

Bjarte Rørtveit

Epost: bjarter@bergesag.noTlf: 982 29 322
Ola  SkipevågOla  Skipevåg

Ola Skipevåg

Epost: olas@bergesag.noTlf: 982 29 358
Aleksander  MadsenAleksander  Madsen

Aleksander Madsen

Epost: Madsen
Julie Andrea EikelandJulie Andrea Eikeland

Julie Andrea Eikeland

Eirik  ØverlandEirik  Øverland

Eirik Øverland

Epost: eiriko@bergesag.noTlf: 982 29 353
Thomas AasbøThomas Aasbø

Thomas Aasbø

Tlf: 982 29 352
Cato  PedersenCato  Pedersen

Cato Pedersen

Tlf: 98229333