Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG BERNHARD OLSEN

Åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 19:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:10:00 - 14:00

søndag:Stengt

Spesielle åpningstider

24.12.2022:Stengt

Kontaktinfo

Håndverksgata 7
8610 Mo i Rana

Tlf:75 12 88 33
Epost:xl.byggsenter@bernhard-olsen.no

Om butikken

Her hos oss vil du finne alt du trenger av interiør, trelast og byggevarer til konkurransedyktige betingelser. I tillegg møter du dyktige fagfolk som gir deg tips, råd og veiledning om hva du bør gjøre, og hvilke materialer og verktøy som er best å bruke. For deg som ikke vil, kan eller har tid har vi avtale med profesjonelle håndverkere som kan gjøre jobben for deg.

Velkommen til oss for en hyggelig byggevarehandel.

Våre ansatte

Geir Sivertsen

Stilling: Daglig Leder

Epost:geir@bernhard-olsen.no

Tlf:97 56 99 43

Line Olsen

Stilling:Markedsansvarlig

Epost:line.olsen@bernhard-olsen.no

Tlf:48 03 91 97

Line Jensen

Stilling:Butikksjef

Epost:line@bernhard-olsen.no

Tlf:41 45 07 35

Arvid Kildal

Stilling:Lagersjef

Epost:arvid@bernhard-olsen.no

Tlf:95 30 56 28

Paul Ander Hansen

Stilling:Klappet & Klart ansvarlig Byggevarer

Epost:paul@bernhard-olsen.no

Tlf:95 24 16 47

Tor Johan Kristensen

Stilling: Proffansvarlig Byggevarer

Epost:tor.johan@bernhard-olsen.no

Tlf:47 88 44 42

Wenche Rødfjell

Stilling:Selger Kjøkken, Bad & Garderobe

Epost:wenche@bernhard-olsen.no

Tlf:95 30 76 51

Ove Breimo

Stilling:Selger Byggevarer

Epost:ove@bernhard-olsen.no

Tlf:47 68 57 71

Rune Eide

Stilling:Selger Byggevarer

Epost:rune@bernhard-olsen.no

Tlf:47 46 23 72

Stig Tore Hansen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:46 95 76 90

Børge Blyseth

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:95 40 19 60

Stian Stavrum

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:lagerkontor@bernhard-olsen.no

Tlf:46 81 92 61

Emil Antonsen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:94 87 21 33

Nils Inge Raknes

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:91 52 93 73

Einar Stokvik

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:95 40 09 74

Mats Bjørnådal

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:91 39 30 50

Jørgen Moen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:95 26 76 38