Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

ÅPNINGSTIDER

mandag:06:30 - 16:00

tirsdag:06:30 - 16:00

onsdag:06:30 - 16:00

torsdag:06:30 - 16:00

fredag:06:30 - 16:00

lørdag:Stengt

søndag:Stengt

KONTAKTINFO

Strandvegen 12A
2380 Brumunddal

Finn veien (Google Maps)

Tlf: 62 33 00 50
Epost: salg.brumunddal@xl-bygg.no

Egen nettside >

OM BUTIKKEN

Vi er eid av Mestergruppen som er et av Skandinavias største konsern innen byggevarehandel, huskjededrift og eiendomsutvikling.

Anlegget har en sentral plassering like ved E6 i Brumunddal og har som ambisjon å være proffens førstevalg i Mjøsregionen. Med kompetente ansatte og et rasjonelt anlegg er vi i stand til å betjene våre kunder med service, riktige produkter samt fagkompetanse innen både byggevarer, logistikk og konkurransedyktige priser.

Anlegget vårt er godt egent for byggvaredistribusjon. Med 10.500 kvadratmeter under tak og med både laste- og lossesone under tak sikrer det varene mot fukt og skader.

En egen proffbutikk og del for gjennomkjøring og plukking/henting av varer vil stå ferdig mot slutten av første kvartal 2021.

I dag distribuerer vi varer på våre kjøreruter til Lillehammer og videre oppover Gudbrandsdalen, Gjøvik, Hadeland, Hamar, Elverum og Kongsvinger.

I tillegg har vi avtale med budbilfirma som leverer varer på kort tid i området Elverum, Hamar, Gjøvik og Lillehammer. Dermed slipper håndverkere å kjøre rundt etter varer ved behov som plutselig dukker opp.

ANSATTE

Anders Skar

Stilling: Proffselger

Epost: anders.skar@xl-bygg.no

Tlf: 41 01 20 47

Per Olav Andersen

Stilling: Proffselger

Epost: per.olav.andersen@xl-bygg.no

Tlf: 94 78 70 75

Kai Arne Olafsen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: kai.arne.olafsen@xl-bygg.no

Tlf: 48 60 86 26

Kjell Åge Larsen

Stilling: Lagersjef

Epost: kjell.aage.larsen@xl-bygg.no

Tlf: 92 20 28 60

Kjetil Holmen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: kjetil.holmen@xl-bygg.no

Tlf: 45 05 56 50

Lars F. Sandberg

Stilling: Daglig leder

Epost: lars.sandberg@xl-bygg.no

Tlf: 95 05 95 03