:

XL-BYGG FINNØY

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 16:00

tirsdag:07:00 - 16:00

onsdag:07:00 - 16:00

torsdag:07:00 - 18:00

fredag:07:00 - 16:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:

Om butikken

Selskapet Ladstein Bygg AS, som XL-BYGG Finnøy er en del av, har sin historie tilbake til 1950-tallet. Selskapet driver i tillegg til byggevarehus også med tomteutvikling av boligfelt som har attraktive beliggenheter.

XL-BYGG Finnøy ligger midt i Ryfylke på Finnøy med fastlandsforbindelse til Stavanger som ligger tre kvarter unna. Er du på jakt etter boligdrømmen så bør du derfor ta kontakt med oss!

Ansatte

Marianne L. Landa

Stilling: Selger

Epost: marianne@ladstein.no

Tlf: 95 89 46 20

Richard Langbakk

Stilling: Selger

Epost: richard@ladstein.no

Tlf: 95 89 46 27

Anita E. Reilstad

Stilling: Salgs- og markedsmedarbeider

Epost: anita@ladstein.no

Tlf: 99 48 66 25

Aksel Reiling

Stilling: Butikk- og lagermedarbeider

Epost: aksel@ladstein.no

Tlf: 41 52 34 76

Jonn Magnar Vignes

Stilling: Proffansvarlig

Epost: jonnm@ladstein.no

Tlf: 95 89 46 30

Stephan Dickinson

Stilling: Daglig leder

Epost: stephan@ladstein.no

Tlf: 90 87 25 46