:

XL-BYGG FLORØ

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:

Om butikken

Etter omprofilering til ny kjede kan vi ønske velkommen til ny fasade, nyinnredet jernvare- og malingsavdeling og nye og forbedrede utstillinger. Vi har blant annet bygget en helt unik utstilling av dører og vinduer, hvor du i praksis får oppleve effekten av god støydemping og varmeisolering. Vi har også en ny stor utstilling av gulv-, vegg- og takpaneler samt et bredere sortiment innen kjøkken og bad.

Sammen med XL-BYGG-kjeden og våre lokale proffkunder satser vi på konseptet Klappet & Klart, hvor vi tilbyr håndverkere som tar hele jobben for huseieren.

XL-BYGG Florø er også en aktiv støttespiller til lokale lag og organisasjoner i Florø gjennom ulike sponsorater.

Ansatte

Morten Henningsen

Stilling: Butikkansvarlig

Epost: morten.henningsen@xl-bygg.no

Tlf: 45 25 70 62

Joveig Seljeseth

Stilling: Selger butikk

Epost: joveig.seljeseth@xl-bygg.no

Tlf: 57 75 79 90

Geir Kvamme

Stilling: Selger butikk

Epost: geir.kvamme@xl-bygg.no

Tlf: 45 25 70 58

Martina Bauge

Stilling: Selger butikk

Epost: martina.bauge@xl-bygg.no

Tlf: 57 75 79 90

Silje Owesen

Stilling: Selger butikk

Epost: silje.owesen@xl-bygg.no

Tlf: 41 63 32 59

John Grøneng

Stilling: Proffselger

Epost: john.groneng@xl-bygg.no

Tlf: 45 25 70 36

Frode Stavang

Stilling: Proffselger

Epost: frode.stavang@xl-bygg.no

Tlf: 48 15 23 23

Ingvild Pedersen

Stilling: Selger interiør og kjøkken

Epost: ingvild.pedersen@xl-bygg.no

Tlf: 47 50 29 60

Steinar Tonheim

Stilling: Lagerleder

Epost: steinar.tonheim@xl-bygg.no

Tlf: 45 25 72 44

Terje Seljeseth

Stilling: Logistikkmedarbeider

Epost: terje.seljeseth@xl-bygg.no

Tlf: 40 55 09 38

Arild Brandshaug

Stilling: Logistikkmedarbeider

Epost: arild.brandshaug@xl-bygg.no

Tlf: 45 25 71 32

Kim Haukås

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 57 75 79 90

Odd Åge Stavik

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 45 25 71 99

Eirik Myrbakk

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 45 25 71 54

Bjørn Marius Wefring

Stilling: Daglig leder

Epost: bjorn.wefring@mestergruppen.no

Tlf: 90 09 63 60

Lill Therese Kristiansen

Stilling: Controller og markedsansvarlig

Epost: lill.kristiansen@xl-bygg.no

Tlf: 47 81 75 58

Bård Nordnes

Stilling: Salgsleder ROT- og privatmarked

Epost: bard.nordnes@xl-bygg.no

Tlf: 40 55 17 03