:

XL-BYGG FREKHAUG

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 16:00

tirsdag:07:00 - 16:00

onsdag:07:00 - 16:00

torsdag:07:00 - 16:00

fredag:07:00 - 16:00

lørdag:09:00 - 15:00

søndag:

Om butikken

XL-BYGG Frekhaug holder til på Mjåtveitflaten Næringsområde, Frekhaug. Vårt naturlige markedsområde er Nordhordland, men vi er stadig i Bergen eller steder hvor våre kunder ellers ønsker leveringer.

Ansatte

Kjetil Aksnes

Stilling: Varehussjef

Epost: kjetil@xlfrekhaug.no

Tlf: 56 17 42 41

Linda Nyland

Stilling: Selger

Epost: linda@xlfrekhaug.no

Tlf: 56 17 42 43

Arne Askeland

Stilling: Selger

Epost: arne@xlfrekhaug.no

Tlf: 56 17 42 45

Rune Brakstad

Stilling: Proffselger

Epost: rune@xlfrekhaug.no

Tlf: 56 17 42 47

Leif Ove Jacobsen

Stilling: Logistikksjef

Epost: leifove@xlfrekhaug.no

Tlf: 56 17 42 51

Joakim Eriksen

Stilling: Logistikkmedarbeider

Epost:

Tlf: 56 17 42 40

Kim Hjertås

Stilling: Logistikkmedarbeider

Epost:

Tlf: 56 17 42 40

Jens Strandenes

Stilling: Daglig leder

Epost: jens@xlfrekhaug.no

Tlf: 56 17 42 48

Bente Skjelanger

Stilling: Regnskapsansvarlig

Epost: bente@xlfrekhaug.no

Tlf: 56 17 42 49