Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne XL-bygg-butikk

XL-BYGG FREKHAUG

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 16:00

tirsdag:07:00 - 16:00

onsdag:07:00 - 16:00

torsdag:07:00 - 16:00

fredag:07:00 - 16:00

lørdag:09:00 - 15:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Mjåtveitflaten 55
5918 Frekhaug

Tlf:56 17 42 40
Epost:post@xlfrekhaug.no

Om butikken

XL-BYGG Frekhaug holder til på Mjåtveitflaten Næringsområde, Frekhaug. Vårt naturlige markedsområde er Nordhordland, men vi er stadig i Bergen eller steder hvor våre kunder ellers ønsker leveringer.

Våre ansatte

Kjetil Aksnes

Stilling:Varehussjef

Epost:kjetil@xlfrekhaug.no

Tlf:56 17 42 41

Linda Nyland

Stilling:Selger

Epost:linda@xlfrekhaug.no

Tlf:56 17 42 43

Siri Erstad

Stilling:Selger

Epost:siri@xlfrekhaug.no

Tlf:56 17 42 52

Arne Askeland

Stilling:Selger

Epost:arne@xlfrekhaug.no

Tlf:56 17 42 45

Leif Ove Jacobsen

Stilling:Logistikksjef

Epost:leifove@xlfrekhaug.no

Tlf:56 17 42 51

Joakim Eriksen

Stilling:Logistikkmedarbeider

Epost:

Tlf:56 17 42 40

Kim Hjertås

Stilling:Logistikkmedarbeider

Epost:

Tlf:56 17 42 40

Jens Strandenes

Stilling:Daglig leder

Epost:jens@xlfrekhaug.no

Tlf:56 17 42 48

Bente Skjelanger

Stilling:Regnskapsansvarlig

Epost:bente@xlfrekhaug.no

Tlf:56 17 42 49