XL-BYGG logoXL-BYGG logo

XL-BYGG GISHOLT & FINNE avd Kjørbekk

Åpningstider

Mandag:Stengt

Tirsdag:Stengt

Onsdag:Stengt

Torsdag:Stengt

Fredag:Stengt

Lørdag:Stengt

Søndag:Stengt

Kjørbekkdalen 7 c, 3735 Skien


Tlf:

35 59 79 99

Epost:

post@gisholt-finne.no
XL-BYGG GISHOLT & FINNE avd KjørbekkXL-BYGG GISHOLT & FINNE avd Kjørbekk
XL-BYGG Gisholt & Finne har tre avdelinger i Grenland, lokalisert på Kjørbekk og Borgestad i Skien samt på Vestsia i Porsgrunn. Våre dyktige ansatte gir deg faglig hjelp og veiledning. Ring gjerne og bestill time for et møte. Vi skaffer deg håndverkere til jobben hvis du ønsker det gjennom vårt kjedekonsept Klappet & Klart. Da får du jobben gjort ordentlig til riktig pris. Vi leverer varene hjem til deg med egne kranbiler betjent av våre hyggelige sjåfører. Velkommen til en hyggelig og trygg handel.

Ansatte

Jon Arne WiersdalenJon Arne Wiersdalen

Jon Arne Wiersdalen

Epost: on@gisholt-finne.noTlf: 45 47 58 72
Finn Jarle NielsenFinn Jarle Nielsen

Finn Jarle Nielsen

Epost: finn-jarle@gisholt-finne.noTlf: 41 53 81 79
Andrè DaleneAndrè Dalene

Andrè Dalene

Epost: andre@gisholt-finne.noTlf: 41 53 81 71
Ronny AbrahamsenRonny Abrahamsen

Ronny Abrahamsen

Epost: ronny.abrahamsen@gisholt-finne.noTlf: 91 12 41 70
Geir StrømstadGeir Strømstad

Geir Strømstad

Epost: gs@gisholt-finne.noTlf: 90 19 22 27
Stian TandeStian Tande

Stian Tande

Epost: stian@gisholt-finne.noTlf: 99 09 52 64
Henning LofstadHenning Lofstad

Henning Lofstad

Epost: henning@gisholt-finne.noTlf: 90 64 28 57
Anders GroaAnders Groa

Anders Groa

Epost: anders@gisholt-finne.noTlf: 41 53 81 72
Andrè LofstadAndrè Lofstad

Andrè Lofstad

Epost: lofstad@gisholt-finne.noTlf: 90 86 10 26
Svenn Aage JohansenSvenn Aage Johansen

Svenn Aage Johansen

Epost: saj@gisholt-finne.noTlf: 95 48 16 11