Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG GISHOLT & FINNE avd Kjørbekk

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:30 - 16:30

tirsdag:07:30 - 16:30

onsdag:07:30 - 16:30

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 16:30

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Kjørbekkdalen 7 c
3735 Skien

Tlf:35 59 79 99
Epost:post@gisholt-finne.no

Om butikken

XL-BYGG Gisholt & Finne har tre avdelinger i Grenland, lokalisert på Kjørbekk og Borgestad i Skien samt på Vestsia i Porsgrunn. Våre dyktige ansatte gir deg faglig hjelp og veiledning. Ring gjerne og bestill time for et møte. Vi skaffer deg håndverkere til jobben hvis du ønsker det gjennom vårt kjedekonsept Klappet & Klart. Da får du jobben gjort ordentlig til riktig pris. Vi leverer varene hjem til deg med egne kranbiler betjent av våre hyggelige sjåfører. Velkommen til en hyggelig og trygg handel.

Våre ansatte

Jon Arne Wiersdalen

Stilling:Kundebehandler

Epost:on@gisholt-finne.no

Tlf:45 47 58 72

Finn Jarle Nielsen

Stilling:Kundebehandler

Epost:finn-jarle@gisholt-finne.no

Tlf:41 53 81 79

Andrè Dalene

Stilling:Kundebehandler

Epost:andre@gisholt-finne.no

Tlf:41 53 81 71

Ronny Abrahamsen

Stilling:Proffansvarlig

Epost:ronny.abrahamsen@gisholt-finne.no

Tlf:91 12 41 70

Geir Strømstad

Stilling:Proffselger

Epost:gs@gisholt-finne.no

Tlf:90 19 22 27

Stian Tande

Stilling:Proffselger

Epost:stian@gisholt-finne.no

Tlf:99 09 52 64

Henning Lofstad

Stilling:Daglig leder

Epost:henning@gisholt-finne.no

Tlf:90 64 28 57

Anders Groa

Stilling:Proffselger

Epost:anders@gisholt-finne.no

Tlf:41 53 81 72

Andrè Lofstad

Stilling:Proffselger

Epost:lofstad@gisholt-finne.no

Tlf:90 86 10 26

Svenn Aage Johansen

Stilling:IT/Adm.sjef

Epost:saj@gisholt-finne.no

Tlf:95 48 16 11