:

XL-BYGG GUNNAR T. STRØM avd. Lade

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:09:00 - 17:00

tirsdag:09:00 - 17:00

onsdag:09:00 - 17:00

torsdag:09:00 - 19:00

fredag:09:00 - 17:00

lørdag:10:00 - 16:00

søndag:

Om butikken

Alle små og store bygge- og oppussingsprosjekter kan bli virkelighet, om du legger turen innom oss! Hos XL-BYGG Gunnar T. Strøm på Lade finner du et bredt spekter av trelast og byggevarer, og innredning av høy kvalitet til kjøkken, bad og garderobe. Våre kyndige fagfolk ser frem til å møte deg!


Alltid hjelp å få

XL-BYGG Gunnar T. Strøm er stolte av å være en faghandel – med spesialister på byggevare og interiør på plass i hele åpningstiden. Vi er her for å hjelpe deg. Du kan til og med avtale et møte på forhånd med våre spesialister, så du er sikker på at vi setter av god tid til deg.


Spesialister på kjøkken, bad og garderobe

Skal du bygge eller pusse opp kjøkken, baderom eller garderobe? Ta turen innom oss.

Det er mye hverdagsglede i et godt kjøkken. Vi leverer kjøkken i smakfullt nordisk design og solide naturmaterialer fra JKE Design. Våre kjøkkenspesialister vil hjelpe deg med å skape en stilren og funksjonell kjøkkenløsning som tåler hverdagsbruk. Vi gjør det enkelt for deg å sammenligne priser.

I showrommet kan du se, ta og føle på spennende nyheter i vareutvalget. Vi presenterer materialprøver i store, fine formater, så du skal få et virkelig inntrykk av hvordan de blir seende ut hjemme hos deg.


Klappet & Klart – enklere blir det ikke!

Det skal være enkelt å bygge eller pusse opp. Fortell oss om prosjektet ditt, så kommer vi på befaring og gir deg et tilbud på hele jobben. Vi fikser de riktige materialene og håndverkerne. Vår prosjektleder holder i alle trådene og blir din kontaktperson. Vi kaller det Klappet & Klart!


Alt for proffene

Helt siden XL-BYGG Gunnar T. Strøm ble etablert på Lade i Trondheim i 1947, har vi vært en ledende faghandel innen trelast og byggevarer. Når du kommer til oss, kan du forvente kvalitetsverktøy og gode materialer, og hjelp fra hyggelige fagfolk. Vi skal kjenne vareutvalget best av alle.

På vårt proffnett kan snekkere, byggmestre og entreprenører bestille materialer og få full oversikt over ordre, fakturaer, prosjekter og priser.

XL-BYGG eies av Mestergruppen. Å velge en lokal byggevarehandel med Norges største bolig- og byggevareaktør i ryggen, er en trygghet for deg.

Ansatte

Chris Alexander Valbrekk

Stilling: Butikksjef

Epost: chris.valbrek@xl-bygg.no

Tlf: 99 31 86 00

Trond Ørsal Kvande

Stilling: Salgskonsulent

Epost: trond.kvande@xl-bygg.no

Tlf: 99 54 66 87

Tommy Kristensen

Stilling: Klappet & Klart-ansvarlig

Epost: tommy.kristensen@xl-bygg.no

Tlf: 90 84 56 25

Bente Sandstad Holmgren

Stilling: Salgskonsulent

Epost: bente.holmgren@xl-bygg.no

Tlf: 97 08 74 82

Susan Burkeland

Stilling: Salgskonsulent

Epost: susan.burkeland@xl-bygg.no

Tlf: 45 42 05 60

Finn Erik Lefstad

Stilling: Salgskonsulent

Epost: finn.lefstad@xl-bygg.no

Tlf: 90 11 92 12

Kjell Jomar Sandø

Stilling: Leder montørteam - Kjøkken, Bad & Garderobe

Epost: kjell.sando@xl-bygg.no

Tlf: 45 48 66 97

Marte Risstad

Stilling: Kundeansvarlig/interiørkonsulent

Epost: marte.risstad@xl-bygg.no

Tlf: 90 36 55 45

Mariann Hermo Bromstad

Stilling: Kundeansvarlig/interiørkonsulent

Epost: mariann.bromstad@xl-bygg.no

Tlf: 92 06 27 07

Lena Botten Lucisano

Stilling: Kundeansvarlig/interiørkonsulent

Epost: lena.lucisano@xl-bygg.no

Tlf: 95 00 85 33

Solveig Elisabeth Næss

Stilling: Kundeansvarlig/interiørkonsulent

Epost: solveig.naess@xl-bygg.no

Tlf: 90 23 50 17

Linda Meland

Stilling: Avdelingsleder kjøkken, bad og garderobe

Epost: linda.meland@xl-bygg.no

Tlf: 92 24 04 70

Margrete W Rosenlund

Stilling: Interiørkonsulent - kjøkkendesigner

Epost: margrete.wideroe@xl-bygg.no

Tlf: 46 85 09 03

Dina Ellingsen

Stilling: Interiørkonsulent - kjøkkendesigner

Epost: dina.ellingsen@xl-bygg.no

Tlf: 91 34 56 41

Eva Merethe Vikhagen

Stilling: Interiørkonsulent/ kjøkkendesigner

Epost: eva.vikhagen@xl-bygg.no

Tlf: 93 20 77 00

Tormod Wie

Stilling: Salgssjef Proff Region Midt.

Epost: tormod.wie@xl-bygg.no

Tlf: 98 63 79 96

Inge Tore Langseth

Stilling: KAM Hus/Hytte

Epost: inge.langseth@xl-bygg.no

Tlf: 90 15 68 38

Roger Fiksdal

Stilling: Kundeansvarlig PROFF

Epost: roger.fiksdal@xl-bygg.no

Tlf: 90 66 66 14

Tom Jørgensen

Stilling: Kundeansvarlig PROFF

Epost: tom.jorgensen@xl-bygg.no

Tlf: 90 55 07 96

Kenneth Myrland

Stilling: Salgskonsulent PROFF

Epost: kenneth.myrland@xl-bygg.no

Tlf: 90 65 31 13

Kent Bredahl

Stilling: Salgskonsulent PROFF

Epost: kent.bredahl@xl-bygg.no

Tlf: 90 26 68 26

Roar Thesen

Stilling: Salgskonsulent PROFF

Epost: roar.thesen@xl-bygg.no

Tlf: 90 64 50 36

Tom André Kolstad

Stilling: Proffselger - Festemidler og Verktøy

Epost: tom.andre.kolstad@xl-bygg.no

Tlf: 91 33 72 20

Ketil Johansen

Stilling: Produksjonsleder

Epost: ketil.johansen@xl-bygg.no

Tlf: 45 27 14 43

Egil Sørløkken

Stilling: Operativ lagersjef

Epost: egil.sorlokken@xl-bygg.no

Tlf: 90 91 20 57

Steffen Terentieff

Stilling: Teamleder - varemottak

Epost: steffen.terentieff@xl-bygg.no

Tlf: 48 29 84 90

Øyvind Almenningen

Stilling: Laster/losser/vareinnfyller

Epost: oyvind.almenningen@xl-bygg.no

Tlf: 94 13 76 00

Steinar Krogstad

Stilling: Laster/losser/vareinnfyller

Epost: steinar.krogstad@xl-bygg.no

Tlf: 99 55 27 34

Willy Stav

Stilling: Laster/losser/vareinnfyller

Epost: willy.stav@xl-bygg.no

Tlf: 99 54 77 09

Runar Wågan

Stilling: Trelastekspeditør

Epost: runar.waagan@xl-bygg.no

Tlf: 99 55 08 37

Roar Skifte

Stilling: Trelastekspeditør

Epost: roar.skifte@xl-bygg.no

Tlf: 47 60 68 36

Asgeir Viken

Stilling: Trelastekspeditør

Epost: asgeir.viken@xl-bygg.no

Tlf: 47 71 69 60

Magne Jonassen

Stilling: Trelastekspeditør

Epost: magne.jonassen@xl-bygg.no

Tlf: 47 71 74 38

Andreas Larsen

Stilling: Trelastekspeditør

Epost: andreas.larsen@xl-bygg.no

Tlf: 47 61 38 15

Ketil Skjevik

Stilling: Regioncontroller

Epost: ketil.skjevik@xl-bygg.no

Tlf: 90 07 70 08

Geir Wilhelmsen

Stilling: Innkjøpssjef - region midt

Epost: geir.wilhelmsen@xl-bygg.no

Tlf: 97 66 28 90

Rita Juriko Wiggen

Stilling: Innkjøp / Controller

Epost: rita.wiggen@xl-bygg.no

Tlf: 99 36 10 55

Jon Isak Kalnes

Stilling: Salgskonsulent – Klappet & Klart ansvarlig

Epost: jon.isak.kalnes@xl-bygg.no

Tlf: 913 59 731

Kristian Williamsen

Stilling: Regiondirektør for region Midt

Epost: kristian.williamsen@xl-bygg.no

Tlf: 917 60 900

Torjus Døhl

Stilling: Salgskonsulent – Klappet & Klart ansvarlig

Epost: torjus.dohl@xl-bygg.no

Tlf:

Leiv Olav Denholm

Stilling: Kundeansvarlig PROFF

Epost: leiv.olav.denholm@xl-bygg.no

Tlf: 47 45 15 56

Eirik Veimo

Stilling: Plasssjef – Kundeansvarlig

Epost: eirik.veimo@xl-bygg.no

Tlf: 41 30 17 06