Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

ÅPNINGSTIDER

mandag:08:00 - 17:00

tirsdag:08:00 - 17:00

onsdag:08:00 - 17:00

torsdag:08:00 - 18:00

fredag:08:00 - 17:00

lørdag:10:00 - 14:00

søndag:Stengt

KONTAKTINFO

Mølnholtet 8
9404 Harstad

Finn veien (Google Maps)

Tlf: 48 01 73 80
Epost: firmapost@xlbyggharstad.no

Egen nettside >

OM BUTIKKEN

Som faghandel er vi opptatt av at du som kunde skal få råd og veiledning til ditt byggeprosjekt slik at resultatet blir best mulig. Vi leverer alt det du måtte trenge til ditt prosjekt,
stort eller smått!  

Vi har store ambisjoner om å levere et enda bedre tilbud til våre kunder i årene som kommer gjennom etableringen av Norges mest moderne byggevarehandel i Gangsås Næringspark. Der vil
det etableres store, moderne utstillingsmiljøer for bad og garderobeløsninger samt våre gulv-, vegg-, dør- og vindusprodukter.  

Tanken er at du som kunde skal kunne se og ta på produktene, hente inspirasjon og finne akkurat den kvaliteten, strukturen og fargen som er riktig for ditt oppussingsprosjekt.  

Velkommen til en god handel hos XL-BYGG! 

ANSATTE

Ronny Fyhn Hansen

Stilling: Daglig leder

Epost: ronny@xlbyggharstad.no

Tlf: 91 38 29 29

Benedicte Reinland

Stilling: Butikkselger

Epost: bsr@xlbyggharstad.no

Tlf: 48 01 73 80

Jørgen Molberg Tobiassen

Stilling: Butikkselger

Epost: jto@xlbyggharstad.no

Tlf: 48 01 73 80

Kevin Olsen

Stilling: Butikklæring

Epost: kevin@xlbyggharstad.no

Tlf: 48 01 73 80

Hasan Almazed

Stilling: Trelast/Lager

Epost: hasan@xlbyggharstad.no

Tlf: 48 01 73 84

Mikal Pedersen

Stilling: Trelast/Lager

Epost: mikal.pedersen@xlbyggborkenes.no

Tlf: 48 01 73 84

Trond Børge Rikardsen

Stilling: Trelast/Lager

Epost: trond-borge@xlbyggborkenes.no

Tlf: 48 01 73 84

Geir Arne Pedersen

Stilling: Proffselger

Epost: geir.pedersen@xlbyggharstad.no

Tlf: 90 79 25 56

Ketil Thomassen

Stilling: Proffansvarlig

Epost: kth@xlbyggharstad.no

Tlf: 48 01 73 71

Emil Munkvold

Stilling: Proffselger

Epost: emm@xlbyggharstad.no

Tlf: 90 50 13 94

Arne Istad Larsen

Stilling: Klappet & Klart selger

Epost: arne@xlbyggharstad.no

Tlf: 40 61 37 57