XL-BYGG logoXL-BYGG logo

XL-BYGG HELLVIK

XL-BYGG Hellvik og er en del av Hellvik Hus Gruppen. Her finner du det du trenger innenfor trelast og andre byggevarer. Butikken er på Hellvik langs riksveg 44 nord for Egersund. Butikken har 12 ansatte og har eksperter innenfor flere fagområder. XL-BYGG Hellvik jobber hele tiden for at kunden skal få det han trenger til riktig tid, pris og med god kvalitet.

Åpningstider

Mandag:06:30 - 15:30

Tirsdag:06:30 - 15:30

Onsdag:06:30 - 15:30

Torsdag:06:30 - 18:00

Fredag:06:30 - 15:30

Lørdag:08:00 - 13:00

Søndag:Stengt

Jærveien 1250, 4375 Hellvik


Tlf:

+4751461630

Epost:

firmapost@xl-bygghellvik.no
XL-BYGG HELLVIKXL-BYGG HELLVIK
Gjennom samarbeidet med Hellvik Hus har vi stor kompetanse på alt som har med bygg å gjøre. Vi kan derfor tilby både proffkunden og privatkunden rådgiving og tjenester som er nødvendige i mange prosjekt. Vi bistår med skisser, tegninger, dimensjonering. Vi tilbyr hele pakken med søknader også. Det forenkler mye, spesielt for proffkundene våre. Vi har også en egen pre-cut-avdeling som leverer ferdig tilkappede materialer til kundene når det er ønskelig.

Ansatte

Øyvind VaskvikØyvind Vaskvik

Øyvind Vaskvik

Epost: oyvind.vasvik@xl-bygghellvik.noTlf: 472 42 551
Eivind TerlandEivind Terland

Eivind Terland

Epost: eivind.terland@xl-bygghellvik.noTlf: 926 12 961
Håkon HenriksenHåkon Henriksen

Håkon Henriksen

Epost: hakon.henriksen@xl-bygghellvik.noTlf: 92 21 58 48
John B. KarlsenJohn B. Karlsen

John B. Karlsen

Epost: john.b.karlsen@xl-bygghellvik.noTlf: 92 21 58 52
Rino PedersenRino Pedersen

Rino Pedersen

Epost: rino.pedersen@xl-bygghellvik.noTlf: 97 68 51 12
Marius LodeMarius Lode

Marius Lode

Epost: marius.lode@xl-bygghellvik.noTlf: 480 44 239
Lukas SerbowLukas Serbow

Lukas Serbow

Epost: lukas.serbow@xl-bygghellvik.noTlf: 904 05 029
Ove NodlandOve Nodland

Ove Nodland

Tlf: 92 21 58 50
Magnar HadlandMagnar Hadland

Magnar Hadland

Epost: magnar.hadland@xl-bygghellvik.noTlf: 45 96 46 39
Kjetel VatnamoKjetel Vatnamo

Kjetel Vatnamo

Epost: kjetel.vatnamo@xl-bygghellvik.noTlf: 97 68 51 12
Lars SerbowLars Serbow

Lars Serbow

Epost: lars.serbow@xl-bygghellvik.noTlf: 459 60 213