Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG HUNDERE

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 16:00

tirsdag:07:00 - 16:00

onsdag:07:00 - 16:00

torsdag:07:00 - 16:00

fredag:07:00 - 16:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Ytre Loftesnes 2
6856 Sogndal

Tlf:57 62 79 79
Epost:post@hundere.no

Om butikken

I 1974 ble det bygget lager på Loftesnes, fortrinnsvis for eget bruk. Behovet for å tilby salg av varer viste seg etter kort tid, og byggevareutsalget var i gang. I 1982 ble det gjennomført en stor utbygging på Loftesnes, og Sogndal fikk dermed sin første fullverdige byggevarebutikk. Etter den tid har Byggsenteret Audun Hundere AS hatt flere større og mindre utvidelser, og i en årrekke vært en av de ledende byggevareutsalgene i Indre Sogn.


XL-BYGG Hundere er opptatt av lokale lag og organisasjoner, og bidrar som sponsor for Sogndal Fotball, Kaupanger IL, Fjøra FK, Speideren, Musikklaget, Røde Kors, Skolemusikken med flere.

Våre ansatte

Rune Lundheim

Stilling:Butikksjef

Epost:rune.lundheim@hundere.no

Tlf:40 02 79 17

Magnus Ølnes

Stilling:Butikkselger

Epost:magnus.olnes@hundere.no

Tlf:40 02 79 16

Jarle Barsnes

Stilling:Butikkselger

Epost:jarle.barsnes@hundere.no

Tlf:40 02 79 15

Tor Egil Jensen

Stilling:Butikkselger

Epost:tor.egil.jensen@hundere.no

Tlf:48 89 25 57

Lars Solnes

Stilling:Proffselger

Epost:lars.solnes@hundere.no

Tlf:97 52 09 63

Norodd Rutlin

Stilling:Lagersjef trelast og byggevarer

Epost:norodd.rutlin@hundere.no

Tlf:40 02 79 12

Bjørn Olav Vik

Stilling:Selger trelast og byggevarer

Epost:bjorn.olav.vik@hundere.no

Tlf:57 62 79 79

Leif Gunnarskog

Stilling:Selger trelast

Epost:

Tlf:40 02 79 18

Svein Roar Breisnes

Stilling:Sjåfør

Epost:

Tlf:95 87 94 11

Asle Roar Hundere

Stilling:Daglig leder

Epost:asle@hundere.no

Tlf:40 40 88 84

Monica Hundere

Stilling:Økonomiansvarlig

Epost:monica@hundere.no

Tlf:90 67 15 07

Leif England

Stilling:Innkjøpssjef

Epost:leif.england@hundere.no

Tlf:40 02 79 11