:

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne XL-bygg-butikk

XL-BYGG KÅRE ABELSEN

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 16:00

tirsdag:07:00 - 16:00

onsdag:07:00 - 16:00

torsdag:07:00 - 18:00

fredag:07:00 - 16:00

lørdag:10:00 - 13:00

søndag:

Kontaktinfo

Olav Vs gate 97
8004 Bodø

Tlf:75 50 42 50
Epost:firmapost@abelsen.no

Om butikken

XL-BYGG Kåre Abelsen er en del av Skandinavias største byggevarekjede. Hos oss får du eksperthjelp på de fleste områder innen trelast og byggevarer.

Våre ansatte

Andreas Pedersen

Stilling:Butikkleder

Epost:andreas@abelsen.no

Tlf:92 08 21 93

Elisabeth Kallevig Adde

Stilling:Fagansvarlig maling og interiør

Epost:elisabeth@abelsen.no

Tlf:92 09 94 07

Bjørnar Bjerk

Stilling:Butikkselger

Epost:bjornar@abelsen.no

Tlf:92 07 15 22

Frank Helseth

Stilling:Butikkselger

Epost:frank@abelsen.no

Tlf:92 07 90 03

Robin Arntsberg

Stilling:Butikkselger

Epost:robin@abelsen.no

Tlf:90 47 20 18

Endre Nilsen

Stilling:Butikkselger

Epost:endre@abelsen.no

Tlf:47 70 31 99

Inge Larsen

Stilling:Salgssjef

Epost:inge@abelsen.no

Tlf:97 49 27 14

Stian Hanssen

Stilling:Salgsleder proff

Epost:stian@abelsen.no

Tlf:92 06 81 63

Lars Petter Olsen

Stilling:Proffselger

Epost:lars@abelsen.no

Tlf:92 04 18 84

Terje Bjerk

Stilling:Lagerleder

Epost:terje@abelsen.no

Tlf:92 07 34 71

Roger Brenna

Stilling:Driftsleder produksjon

Epost:roger@abelsen.no

Tlf:92 20 89 55

Jonas Pettersen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:jonas@abelsen.no

Tlf:92 07 32 91

Nils Aksel Pettersen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:nils@abelsen.no

Tlf:92 20 85 25

Knut Blestrud

Stilling:Sjåfør

Epost:knut@abelsen.no

Tlf:99 22 67 83

Bjørn Wake

Stilling:Driftsleder logistikk og lager

Epost:bjorn@abelsen.no

Tlf:99 22 67 91

Arthur Abelsen

Stilling:Daglig leder

Epost:arthur@abelsen.no

Tlf:75 50 42 50

Atle Tjønndal

Stilling:Markedssjef

Epost:atle@abelsen.no

Tlf:92 20 56 30

Johnny Andre Kolve

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:johnny@abelsen.no

Tlf:47 71 00 79