:

XL-BYGG KLEPP

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:06:30 - 15:30

tirsdag:06:30 - 15:30

onsdag:06:30 - 15:30

torsdag:06:30 - 15:30

fredag:06:30 - 15:30

lørdag:

søndag:

Om butikken

Ansatte

John Kenneth Larsen

Stilling: Butikksjef

Epost: John.larsen@xl-bygg.no

Tlf: 47 50 79 20

Randi Reime

Stilling: Avdelingsleder

Epost: Randi.reime@xl-bygg.no

Tlf: 95 26 18 33

Andreas Gudmestad

Stilling: Logistikkleder

Epost: andreas.gudmestad@xl-bygg.no

Tlf: 46 74 23 01

Jan Bore

Stilling: Lagersjef / varemottak

Epost: Jan.bore@xl-bygg.no

Tlf: 48 99 29 77

Jan Endresen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Jon Olson

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Mads Ove Kyllingstad

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Helge Dahlen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Egil Bjørkholt

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Bjarne Omundsen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Sverre Rønnevig

Stilling: Lærling / lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Robert Vigrestad

Stilling: Innkjøp og butikk-koordinator

Epost: Robert.vigrestad@xl-bygg.no

Tlf: 45 25 60 14

Årstein Pedersen

Stilling: Lærling / salg

Epost:

Tlf: 46 87 88 97

Jan Ove Helgeland

Stilling: Varemottak

Epost: Jan.ove.helgeland@xl-bygg.no

Tlf: 90 26 16 98

Oddvar Waldeland

Stilling: Proffselger

Epost: Oddvar.waldeland@xl-bygg.no

Tlf: 90 17 72 20

Espen Skrettingland

Stilling: Proffselger

Epost: Espen.skrettingland@xl-bygg.no

Tlf: 91 77 80 28

Rolf Skrettingland

Stilling: Proffselger prosjekt

Epost: Rolf.skrettingland@xl-bygg.no

Tlf: 92 89 26 98

Martin Ueland

Stilling: Proffselger dør/vindu

Epost: Martin.ueland@xl-bygg.no

Tlf: 98 83 19 13

Jostein Friestad

Stilling: Proffsalg/innkjøp

Epost: Jostein.friestad@xl-bygg.no

Tlf: 90 14 11 56