Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG KLEPP

Åpningstider

mandag:06:30 - 15:30

tirsdag:06:30 - 15:30

onsdag:06:30 - 15:30

torsdag:06:30 - 15:30

fredag:06:30 - 15:30

lørdag:Stengt

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Stasjonsvegen 1
4352 Kleppe

Tlf:51 78 77 00
Epost:sv@xl-bygg.no

Om butikken

Våre ansatte

John Kenneth Larsen

Stilling:Butikksjef

Epost:John.larsen@xl-bygg.no

Tlf:47 50 79 20

Randi Reime

Stilling:Avdelingsleder

Epost:Randi.reime@xl-bygg.no

Tlf:95 26 18 33

Jan Bore

Stilling:Lagersjef / varemottak

Epost:Jan.bore@xl-bygg.no

Tlf:48 99 29 77

Jan Endresen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Jon Olson

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Mads Ove Kyllingstad

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Helge Dahlen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Egil Bjørkholt

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Bjarne Omundsen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Sverre Rønnevig

Stilling:Lærling / lagermedarbeider

Epost:

Tlf:

Robert Vigrestad

Stilling:Innkjøp og butikk-koordinator

Epost:Robert.vigrestad@xl-bygg.no

Tlf:45 25 60 14

Jan Ove Helgeland

Stilling:Varemottak

Epost:Jan.ove.helgeland@xl-bygg.no

Tlf:90 26 16 98

Oddvar Waldeland

Stilling:Proffselger

Epost:Oddvar.waldeland@xl-bygg.no

Tlf:90 17 72 20

Rolf Skrettingland

Stilling:Proffselger prosjekt

Epost:Rolf.skrettingland@xl-bygg.no

Tlf:92 89 26 98

Martin Ueland

Stilling:Proffselger dør/vindu

Epost:Martin.ueland@xl-bygg.no

Tlf:98 83 19 13

Jostein Friestad

Stilling:Proffsalg/innkjøp

Epost:Jostein.friestad@xl-bygg.no

Tlf:90 14 11 56