XL-BYGG logoXL-BYGG logo

XL-BYGG KNARVIK

Åpningstider

Mandag:07:00 - 18:00

Tirsdag:07:00 - 18:00

Onsdag:07:00 - 18:00

Torsdag:07:00 - 19:00

Fredag:07:00 - 19:00

Lørdag:09:00 - 16:00

Søndag:Stengt

Kvassnesvegen 45, 5914 Isdalstø


Tlf:

56357970

Epost:

post@xlbyggknarvik.no

Spesielle åpningstider

09.05.2024 00:00:00Stengt

17.05.2024 00:00:00Stengt

20.05.2024 00:00:00Stengt

XL-BYGG Knarvik er Nordhordlands største byggevarehandel, og har helt siden 1973 levert trelast og andre byggevarer til både privat- og proffmarkedet i regionen.

Vår store moderne byggevarehandel har et bredt utvalg innen byggevarer, maling, ovn, festemidler, garderobe, vindu og dør.

Som faghandel er vi opptatt av at du som kunde skal få råd og veiledning til ditt byggeprosjekt slik at resultatet blir best mulig. Vi leverer alt det du måtte trenge til ditt prosjekt, stort eller smått! 

Tanken er at du som kunde skal kunne se og ta på produktene, hente inspirasjon og finne akkurat den kvaliteten, strukturen og fargen som er riktig for ditt oppussingsprosjekt.  

Velkommen til en god handel hos XL-BYGG Knarvik 

Ansatte

Kenneth ToftKenneth Toft

Kenneth Toft

Epost: Kenneth@xlbyggknarvik.noTlf: 40 64 65 63
Wibecke MathisenWibecke Mathisen

Wibecke Mathisen

Epost: faktura@xlbyggknarvik.noTlf: 40 62 60 81
Andreas KleivaAndreas Kleiva

Andreas Kleiva

Epost: Andreas@xlbyggknarvik.noTlf: 47 63 68 12
Carsten RasmussenCarsten Rasmussen

Carsten Rasmussen

Epost: Carsten@xlbyggknarvik.noTlf: 97 42 68 08
Thomas FretheimThomas Fretheim

Thomas Fretheim

Epost: Thomas@xlbyggknarvik.noTlf: 92 49 16 10
Per SortlandPer Sortland

Per Sortland

Epost: post@xlbyggknarvik.noTlf: 56 35 79 70
Helge BergsethHelge Bergseth

Helge Bergseth

Epost: Helge@xlbyggknarvik.noTlf: 56 35 79 70
Kristian KnutsenKristian Knutsen

Kristian Knutsen

Epost: kristian@xlbyggknarvik.noTlf: 56 35 79 70
Renate Hope JordalRenate Hope Jordal

Renate Hope Jordal

Epost: renate@xlbyggknarvik.noTlf: 56 35 79 70
Bjørn HovdenBjørn Hovden

Bjørn Hovden

Epost: Bjorn@xlbyggknarvik.noTlf: 93 23 67 03
Bjørn Tore NordåsBjørn Tore Nordås

Bjørn Tore Nordås

Epost: post@xlbyggknarvik.noTlf: 56 35 79 70