Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

ÅPNINGSTIDER

mandag:07:00 - 18:00

tirsdag:07:00 - 18:00

onsdag:07:00 - 18:00

torsdag:07:00 - 19:00

fredag:07:00 - 19:00

lørdag:09:00 - 16:00

søndag:Stengt

KONTAKTINFO

Kvassnesvegen 45
5914 Isdalstø

Finn veien (Google Maps)

Tlf: 56357970
Epost: post@xlbyggknarvik.no

Egen nettside >

OM BUTIKKEN

Vår store moderne byggevarehandel har et bredt utvalg innen byggevarer, maling, ovn, festemidler, garderobe, vindu og dør.

Som faghandel er vi opptatt av at du som kunde skal få råd og veiledning til ditt byggeprosjekt slik at resultatet blir best mulig. Vi leverer alt det du måtte trenge til ditt prosjekt, stort eller smått! 

Tanken er at du som kunde skal kunne se og ta på produktene, hente inspirasjon og finne akkurat den kvaliteten, strukturen og fargen som er riktig for ditt oppussingsprosjekt.  

Velkommen til en god handel hos XL-BYGG Knarvik!

ANSATTE

André Lie

Stilling: Butikksjef

Epost: andre@xlbyggknarvik.no

Tlf: 45 00 82 58

Helge Bergseth

Stilling: Butikkmedarbeider

Epost: helge@xlbyggknarvik.no

Tlf: 56 35 79 70

Kristian Knutsen

Stilling: Butikkmedarbeider

Epost: kristian@xlbyggknarvik.no

Tlf: 56 35 79 70

Renate Hope Jordal

Stilling: Butikkmedarbeider

Epost: renate@xlbyggknarvik.no

Tlf: 56 35 79 70

Carsten Rasmussen

Stilling: Proffselger

Epost: carsten@xlbyggknarvik.no

Tlf: 97 42 68 08

Thomas Fretheim

Stilling: Proffselger

Epost: thomas@xlbyggknarvik.no

Tlf: 92 49 16 10

Andreas Kleiva

Stilling: Lagersjef

Epost: andreas@xlbyggknarvik.no

Tlf: 47 63 68 12

Bjørn Hovden

Stilling: Sjåfør

Epost: bjorn@xlbyggknarvik.no

Tlf: 93 23 67 03

Henrik Grasdal

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: post@xlbyggknarvik.no

Tlf: 56 35 79 70

Kim Pettersen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: post@xlbyggknarvik.no

Tlf: 56 35 79 70

Preben Rene Sylta

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: post@xlbyggknarvik.no

Tlf: 56 35 79 70

Kenneth Toft

Stilling: Daglig Leder

Epost: kenneth@xlbyggknarvik.no

Tlf: 40 64 65 63

Wibecke Mathisen

Stilling: Økonomi

Epost: faktura@xlbyggknarvik.no

Tlf: 40 62 60 81