Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG KNARVIK

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 18:00

tirsdag:07:00 - 18:00

onsdag:07:00 - 18:00

torsdag:07:00 - 19:00

fredag:07:00 - 19:00

lørdag:09:00 - 16:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Kvassnesvegen 45
5914 Isdalstø

Tlf:56357970
Epost:post@xlbyggknarvik.no

Om butikken

XL-BYGG Knarvik er Nordhordlands største byggevarehandel, og har helt siden 1973 levert trelast og andre byggevarer til både privat- og proffmarkedet i regionen.

Vår store moderne byggevarehandel har et bredt utvalg innen byggevarer, maling, ovn, festemidler, garderobe, vindu og dør.

Som faghandel er vi opptatt av at du som kunde skal få råd og veiledning til ditt byggeprosjekt slik at resultatet blir best mulig. Vi leverer alt det du måtte trenge til ditt prosjekt, stort eller smått! 

Tanken er at du som kunde skal kunne se og ta på produktene, hente inspirasjon og finne akkurat den kvaliteten, strukturen og fargen som er riktig for ditt oppussingsprosjekt.  

Velkommen til en god handel hos XL-BYGG Knarvik 

Våre ansatte

Kenneth Toft

Stilling:Daglig Leder

Epost:Kenneth@xlbyggknarvik.no

Tlf:40 64 65 63

Wibecke Mathisen

Stilling:Økonomi

Epost:faktura@xlbyggknarvik.no

Tlf:40 62 60 81

Andreas Kleiva

Stilling:Driftsleder Butikk/Trelast

Epost:Andreas@xlbyggknarvik.no

Tlf:47 63 68 12

Carsten Rasmussen

Stilling:Salgssjef proff

Epost:Carsten@xlbyggknarvik.no

Tlf:97 42 68 08

Thomas Fretheim

Stilling:Proffselger

Epost:Thomas@xlbyggknarvik.no

Tlf:92 49 16 10

Per Sortland

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:post@xlbyggknarvik.no

Tlf:56 35 79 70

Helge Bergseth

Stilling:Butikkmedarbeider

Epost:Helge@xlbyggknarvik.no

Tlf:56 35 79 70

Kristian Knutsen

Stilling:Proffselger

Epost:kristian@xlbyggknarvik.no

Tlf:56 35 79 70

Renate Hope Jordal

Stilling:Butikkmedarbeider

Epost:renate@xlbyggknarvik.no

Tlf:56 35 79 70

Bjørn Hovden

Stilling:Sjåfør

Epost:Bjorn@xlbyggknarvik.no

Tlf:93 23 67 03

Henrik Grasdal

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:post@xlbyggknarvik.no

Tlf:56 35 79 70

Preben Rene Sylta

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:post@xlbyggknarvik.no

Tlf:56 35 79 70

Bjørn Tore Nordås

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:post@xlbyggknarvik.no

Tlf:56 35 79 70