Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

ÅPNINGSTIDER

mandag:06:00 - 18:00

tirsdag:06:00 - 18:00

onsdag:06:00 - 18:00

torsdag:06:00 - 18:00

fredag:06:00 - 18:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

KONTAKTINFO

Onsøyveien 20
1613 Fredrikstad

Finn veien (Google Maps)

Tlf: 69 16 18 20
Epost: post@kft.no

Egen nettside >

OM BUTIKKEN

XL-BYGG Knatterudfjellet finner du fem forskjellige steder i Østfold. Det gjør det enkelt å gjøre et godt XL-BYGG-kjøp i fylket vårt. Du finner våre byggevareutsalg på følgende steder: Fredrikstad øst (Torp) Fredrikstad vest (Fjeldberg), Sarpsborg (Borgenhaugen), Moss og Spydeberg. Bedriften har siden 1948 vært leverandør av trelast og andre byggevarer.

ANSATTE

Raymond Pettersen

Stilling: Butikkansvarlig

Epost: raymond.pettersen@kft.no

Tlf: 69 36 77 93

Hans Petter Hansen

Stilling: Kundeveileder

Epost: hans.petter@kft.no

Tlf: 69 35 56 71

Sverre Alexander Carlsen

Stilling: Kundeveileder

Epost: sverre@kft.no

Tlf: 63 36 77 94

Katrine Lindh Larsen

Stilling: Kundeveileder

Epost: katrine@kft.no

Tlf: 69 36 67 83

Herman Wenneberg

Stilling: Kundeveileder

Epost: herman@kft.no

Tlf: 69 36 67 82

Ole Kristian Aasheim

Stilling: Proffselger

Epost: ole@kft.no

Tlf: 69 36 77 84

Michael Bogstad

Stilling: Proffselger / Klappet & Klart ansvarlig

Epost: michael@kft.no

Tlf: 69 36 77 85

Nabil Haoual

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 69 36 77 90

Andrè Singdahl

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 69 36 77 77