Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG KNATTERUDFJELLET avd. Fjeldberg

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:06:00 - 18:00

tirsdag:06:00 - 18:00

onsdag:06:00 - 18:00

torsdag:06:00 - 18:00

fredag:06:00 - 18:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Onsøyveien 20
1613 Fredrikstad

Tlf:69 16 18 20
Epost:post@kft.no

Om butikken

XL-BYGG Knatterudfjellet finner du fem forskjellige steder i Østfold. Det gjør det enkelt å gjøre et godt XL-BYGG-kjøp i fylket vårt. Du finner våre byggevareutsalg på følgende steder: Fredrikstad øst (Torp) Fredrikstad vest (Fjeldberg), Sarpsborg (Borgenhaugen), Moss og Spydeberg. Bedriften har siden 1948 vært leverandør av trelast og andre byggevarer.

Våre ansatte

Raymond Pettersen

Stilling:Butikkansvarlig

Epost:raymond.pettersen@kft.no

Tlf:91 65 33 37

Hans Petter Hansen

Stilling:Kundeveileder

Epost:hans.petter@kft.no

Tlf:91 65 33 59

Sverre Alexander Carlsen

Stilling:Kundeveileder

Epost:sverre@kft.no

Tlf:91 65 22 61

Katrine Lindh Larsen

Stilling:Kundeveileder

Epost:katrine@kft.no

Tlf:91 65 22 54

Herman Wenneberg

Stilling:Kundeveileder

Epost:herman@kft.no

Tlf:48 00 48 72

Ole Kristian Aasheim

Stilling:Proffselger

Epost:ole@kft.no

Tlf:96 62 60 95

Michael Bogstad

Stilling:Proffselger / Klappet & Klart ansvarlig

Epost:michael@kft.no

Tlf:90 55 28 49

Nabil Haoual

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:90 55 28 49

Andrè Singdahl

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:90 03 39 04