:

XL-BYGG KNATTERUDFJELLET avd. Sarpsborg

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 18:00

tirsdag:07:00 - 18:00

onsdag:07:00 - 18:00

torsdag:07:00 - 18:00

fredag:07:00 - 18:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:

Om butikken

XL-BYGG Knatterudfjellet finner du fem forskjellige steder i Østfold. Det gjør det enkelt å gjøre et godt XL-BYGG-kjøp i fylket vårt. Du finner våre byggevareutsalg på følgende steder: Fredrikstad øst (Torp) Fredrikstad vest (Fjeldberg), Sarpsborg (Borgenhaugen), Moss og Spydeberg. Bedriften har siden 1948 vært leverandør av trelast og andre byggevarer.

Ansatte

Pål Morten Smerkerud

Stilling: Kundeveileder

Epost:

Tlf: 69 16 18 20

Geir Arne Johansen

Stilling: Kundeveileder / Klappet & klart ansvarlig

Epost: geir@kft.no

Tlf: 69 16 18 35

Odd Are Jensen

Stilling: Kundeveileder

Epost: odd.are@kft.no

Tlf: 69 16 18 24

Elin Walther

Stilling: Kundeveileder kjøkken

Epost: elin@kft.no

Tlf: 69 16 18 36

Hege Kristin Nilsen

Stilling: Kundeveileder kjøkken

Epost: hege@kft.no

Tlf: 69 16 18 21

Sander Aadahl Westby

Stilling: Butikkansvarlig

Epost: sander@kft.no

Tlf: 69 16 18 28

Svein Cato Grimsøen

Stilling: 69 16 18 32

Epost: svein@kft.no

Tlf: Proffselger

Avni Sejdijaj

Stilling: Lageransvarlig

Epost: avni@kft.no

Tlf: 69 16 18 34

Peter Gundrosen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 69 16 18 20

Sigmund Lunde

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 69 16 18 36

Marius Pedersen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 69 16 18 20

Wilhelm Varnes

Stilling: Avdelingsleder

Epost: wilhelm@kft.no

Tlf: 69 16 18 31