Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne XL-bygg-butikk

XL-BYGG KNATTERUDFJELLET avd. Sarpsborg

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 18:00

tirsdag:07:00 - 18:00

onsdag:07:00 - 18:00

torsdag:07:00 - 18:00

fredag:07:00 - 18:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Iseveien 9
1738 Borgenhaugen

Tlf:69 16 18 20
Epost:post@kft.no

Om butikken

XL-BYGG Knatterudfjellet finner du fem forskjellige steder i Østfold. Det gjør det enkelt å gjøre et godt XL-BYGG-kjøp i fylket vårt. Du finner våre byggevareutsalg på følgende steder: Fredrikstad øst (Torp) Fredrikstad vest (Fjeldberg), Sarpsborg (Borgenhaugen), Moss og Spydeberg. Bedriften har siden 1948 vært leverandør av trelast og andre byggevarer.

Våre ansatte

Pål Morten Smerkerud

Stilling:Kundeveileder

Epost:

Tlf:69 16 18 20

Geir Arne Johansen

Stilling:Klappet & klart-ansvarlig

Epost:geir@kft.no

Tlf:69 16 18 35

Elin Walther

Stilling:Kundeveileder kjøkken

Epost:elin@kft.no

Tlf:69 16 18 36

Hege Kristin Nilsen

Stilling:Kundeveileder kjøkken

Epost:hege@kft.no

Tlf:69 16 18 21

Sander Aadahl Westby

Stilling:Butikkansvarlig

Epost:sander@kft.no

Tlf:69 16 18 28

Svein Cato Grimsøen

Stilling:69 16 18 32

Epost:svein@kft.no

Tlf:Proffselger

Avni Sejdijaj

Stilling:Lageransvarlig

Epost:avni@kft.no

Tlf:69 16 18 34

Peter Gundrosen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:69 16 18 20

Sigmund Lunde

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:69 16 18 36

Marius Pedersen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:69 16 18 20

Cato Veberg

Stilling:Avdelingsleder

Epost: cato@kft.no

Tlf:90 60 06 50

Torstein Pedersen

Stilling:Proffselger

Epost: torstein@kft.no

Tlf:92 85 94 90

Trym Mortensen

Stilling:Butikkmedarbeider

Epost: trym@kft.no

Tlf: