XL-BYGG logoXL-BYGG logo

XL-BYGG KNATTERUDFJELLET avd. Sarpsborg

Åpningstider

Mandag:07:00 - 18:00

Tirsdag:07:00 - 18:00

Onsdag:07:00 - 18:00

Torsdag:07:00 - 18:00

Fredag:07:00 - 18:00

Lørdag:09:00 - 14:00

Søndag:Stengt

Iseveien 9, 1738 Sarpsborg


Tlf:

69 16 18 20

Epost:

post@kft.no

Spesielle åpningstider

24.12.2023 00:00:00Stengt

25.12.2023 00:00:00Stengt

30.12.2023 00:00:00Stengt

28.12.2023 00:00:0008:00 - 16:00

XL-BYGG KNATTERUDFJELLET avd. SarpsborgXL-BYGG KNATTERUDFJELLET avd. Sarpsborg
XL-BYGG Knatterudfjellet finner du fem forskjellige steder i Østfold. Det gjør det enkelt å gjøre et godt XL-BYGG-kjøp i fylket vårt. Du finner våre byggevareutsalg på følgende steder: Fredrikstad øst (Torp) Fredrikstad vest (Fjeldberg), Sarpsborg (Borgenhaugen), Moss og Spydeberg. Bedriften har siden 1948 vært leverandør av trelast og andre byggevarer.

Ansatte

Pål Morten SmerkerudPål Morten Smerkerud

Pål Morten Smerkerud

Tlf: 48 28 13 57
Geir Arne JohansenGeir Arne Johansen

Geir Arne Johansen

Epost: geir@kft.noTlf: 91 65 44 36
Elin WaltherElin Walther

Elin Walther

Epost: elin@kft.noTlf: 47 45 37 19
Hege Kristin NilsenHege Kristin Nilsen

Hege Kristin Nilsen

Epost: hege@kft.noTlf: 41 41 50 05
Sander Aadahl WestbySander Aadahl Westby

Sander Aadahl Westby

Epost: sander@kft.noTlf: 95 92 02 70
Svein Cato GrimsøenSvein Cato Grimsøen

Svein Cato Grimsøen

Epost: svein@kft.noTlf: 98 28 23 23
Avni SejdijajAvni Sejdijaj

Avni Sejdijaj

Epost: avni@kft.noTlf: 48 27 89 75
Peter GundrosenPeter Gundrosen

Peter Gundrosen

Tlf: 48 28 13 57
Sigmund LundeSigmund Lunde

Sigmund Lunde

Tlf: 98 28 23 23
Marius PedersenMarius Pedersen

Marius Pedersen

Tlf: 48 26 66 49
Cato VebergCato Veberg

Cato Veberg

Epost: cato@kft.noTlf: 90 60 06 50
Torstein PedersenTorstein Pedersen

Torstein Pedersen

Epost: torstein@kft.noTlf: 92 85 94 90
Trym MortensenTrym Mortensen

Trym Mortensen

Epost: trym@kft.noTlf: 48 99 48 43