XL-BYGG logoXL-BYGG logo

XL-BYGG KNATTERUDFJELLET avd. Torp

Åpningstider

Mandag:Stengt

Tirsdag:Stengt

Onsdag:Stengt

Torsdag:Stengt

Fredag:Stengt

Lørdag:Stengt

Søndag:Stengt

Strykerveien 5, 1658 Torp


Tlf:

69 16 18 20

Epost:

post@kft.no

Spesielle åpningstider

24.12.2023 00:00:00Stengt

25.12.2023 00:00:00Stengt

30.12.2023 00:00:00Stengt

28.12.2023 00:00:0008:00 - 16:00

XL-BYGG KNATTERUDFJELLET avd. TorpXL-BYGG KNATTERUDFJELLET avd. Torp
XL-BYGG Knatterudfjellet finner du fem forskjellige steder i Østfold. Det gjør det enkelt å gjøre et godt XL-BYGG-kjøp i fylket vårt. Du finner våre byggevareutsalg på følgende steder: Fredrikstad øst (Torp) Fredrikstad vest (Fjeldberg), Sarpsborg (Borgenhaugen), Moss og Spydeberg. Bedriften har siden 1948 vært leverandør av trelast og andre byggevarer.

Ansatte

Lars Gunnar OlsenLars Gunnar Olsen

Lars Gunnar Olsen

Epost: lars@kft.noTlf: 91 65 39 36
Petter VeelPetter Veel

Petter Veel

Epost: petter@kft.noTlf: 97 66 81 58
Morten LundeMorten Lunde

Morten Lunde

Epost: morten@kft.noTlf: 91 64 93 74
Christoffer SamuelsenChristoffer Samuelsen

Christoffer Samuelsen

Epost: christoffer@kft.noTlf: 98 06 22 46
Gjermund Buer RaakilGjermund Buer Raakil

Gjermund Buer Raakil

Epost: gjermund@kft.noTlf: 91 86 46 95
Harald ThorebyHarald Thoreby

Harald Thoreby

Tlf: 48 26 31 19
Lasse HansenLasse Hansen

Lasse Hansen

Epost: lasse@kft.noTlf: 91 80 25 68