:

XL-BYGG KNATTERUDFJELLET avd. Torp

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:

Om butikken

XL-BYGG Knatterudfjellet finner du fem forskjellige steder i Østfold. Det gjør det enkelt å gjøre et godt XL-BYGG-kjøp i fylket vårt. Du finner våre byggevareutsalg på følgende steder: Fredrikstad øst (Torp) Fredrikstad vest (Fjeldberg), Sarpsborg (Borgenhaugen), Moss og Spydeberg. Bedriften har siden 1948 vært leverandør av trelast og andre byggevarer.

Ansatte

Lars Gunnar Olsen

Stilling: Butikkansvarlig

Epost: lars@kft.no

Tlf: 69 35 56 65

Petter Veel

Stilling: Kundeveileder

Epost: petter@kft.no

Tlf: 69 35 56 66

Morten Lunde

Stilling: Kundeveileder

Epost: morten@kft.no

Tlf: 69 35 56 75

Christoffer Samuelsen

Stilling: Kundeveileder

Epost: christoffer@kft.no

Tlf: 69 35 56 67

Gjermund Buer Raakil

Stilling: Proffselger

Epost: gjermund@kft.no

Tlf: 69 35 54 27

Cato Veberg

Stilling: Salgskonsulent utesalg

Epost: cato@kft.no

Tlf: 90 60 06 50

Harald Thoreby

Stilling: Lageransvarlig

Epost:

Tlf: 69 35 56 74

Anders Turkerud

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 69 35 55 64

Lasse Hansen

Stilling: Avdelingsleder

Epost: lasse@kft.no

Tlf: 91 80 25 68