Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG KNATTERUDFJELLET avd. Torp

Åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Strykerveien 5
1658 Torp

Tlf:69 16 18 20
Epost:post@kft.no

Om butikken

XL-BYGG Knatterudfjellet finner du fem forskjellige steder i Østfold. Det gjør det enkelt å gjøre et godt XL-BYGG-kjøp i fylket vårt. Du finner våre byggevareutsalg på følgende steder: Fredrikstad øst (Torp) Fredrikstad vest (Fjeldberg), Sarpsborg (Borgenhaugen), Moss og Spydeberg. Bedriften har siden 1948 vært leverandør av trelast og andre byggevarer.

Våre ansatte

Lars Gunnar Olsen

Stilling:Butikkansvarlig

Epost:lars@kft.no

Tlf:91 65 39 36

Petter Veel

Stilling:Kundeveileder

Epost:petter@kft.no

Tlf:97 66 81 58

Morten Lunde

Stilling:Kundeveileder

Epost:morten@kft.no

Tlf:91 64 93 74

Christoffer Samuelsen

Stilling:Kundeveileder

Epost:christoffer@kft.no

Tlf:98 06 22 46

Gjermund Buer Raakil

Stilling:Proffselger

Epost:gjermund@kft.no

Tlf:91 86 46 95

Harald Thoreby

Stilling:Lageransvarlig

Epost:

Tlf:48 26 31 19

Lasse Hansen

Stilling:Avdelingsleder

Epost:lasse@kft.no

Tlf:91 80 25 68