Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG KRISTIANSAND

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 15:00

tirsdag:07:00 - 15:00

onsdag:07:00 - 15:00

torsdag:07:00 - 15:00

fredag:07:00 - 15:00

lørdag:Stengt

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Stemmane 40
4636 Kristiansand

Tlf:38038700
Epost:felles.kristiansand@xl-bygg.no

Om butikken

XL-BYGG Kristiansand er proffens faghandel innen trelast og byggevarer. Du finner oss midt i Sørlandsparken i et nytt anlegg på 4.000 m2. Vi har egen muravdeling, temperert listverksrom, showroom på 540 m2 og et trelastlager på over 3.000 m2. Kom innom med dine prosjekter og tegninger. Vi gleder oss til å finne gode løsninger og materialvalg sammen med deg!

Våre ansatte

Gjøran Eikeland

Stilling:Butikksjef

Epost:gjoran.eikeland@xl-bygg.no

Tlf:40 53 60 30

Jarle Habostad Knutsen

Stilling:Salgskonsulent proff

Epost:jarle.knutsen@xl-bygg.no

Tlf:91 82 87 67

Wegar Sollund

Stilling:Lagerleder

Epost:wegar.sollund@xl-bygg.no

Tlf:95 99 98 23

Erik Ljosland

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:erik.ljosland@xl-bygg.no

Tlf:97 53 55 33

Steffen Rislaa

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:steffen.rislaa@xl-bygg.no

Tlf:47 32 22 33

Stig Andersen

Stilling:Avdelingsleder

Epost:stig.andersen@mestergruppen.no

Tlf:90 05 06 89

Arne Martin Kringlen

Stilling:Driftssjef

Epost:arne.kringlen@xl-bygg.no

Tlf:90 59 36 66

Jardarr Lie

Stilling:Salgsjef Region Sør

Epost:jardarr.lie@xl-bygg.no

Tlf:92 82 73 09

Alexander Kristensen

Stilling:Proffselger Mur & Grunn

Epost:alexander.kristensen@xl-bygg.no

Tlf:90 76 45 66

Dagfinn Dovland

Stilling:Kalkulatør

Epost:dagfinn.dovland@xl-bygg.no

Tlf:97 79 11 35

Andrè Larsen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:andre.larsen@xl-bygg.no

Tlf:47 51 35 32

Mats Doherty Tveit

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:mats.tveit@xl-bygg.no

Tlf:41650305

Bjørn Marius Dagsland

Stilling:Proffselger

Epost:bjorn.marius.dagsland@xl-bygg.no

Tlf:98629862

Paal Langevold Knutsen

Stilling:Proffselger

Epost:paal.knutsen@xl-bygg.no

Tlf:92867443