Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

ÅPNINGSTIDER

mandag:06:30 - 16:00

tirsdag:06:30 - 16:00

onsdag:06:30 - 16:00

torsdag:06:30 - 16:00

fredag:06:30 - 16:00

lørdag:Stengt

søndag:Stengt

KONTAKTINFO

Stemmane 40
4636 Kristiansand

Finn veien (Google Maps)

Tlf: 38038700
Epost: felles.kristiansand@xl-bygg.no

Egen nettside >

OM BUTIKKEN

XL-BYGG Kristiansand er proffens faghandel innen trelast og byggevarer. Du finner oss midt i Sørlandsparken i et nytt anlegg på 4.000 m2. Vi har egen muravdeling, temperert listverksrom, showroom på 540 m2 og et trelastlager på over 3.000 m2. Kom innom med dine prosjekter og tegninger. Vi gleder oss til å finne gode løsninger og materialvalg sammen med deg!

ANSATTE

Gjøran Eikeland

Stilling: Butikksjef

Epost: gjoran.eikeland@xl-bygg.no

Tlf: 40 53 60 30

Jarle Habostad Knudsen

Stilling: Salgskonsulent proff

Epost: jarle.knutsen@xl-bygg.no

Tlf: 91 82 87 67

Arild Aas

Stilling: Salgskonsulent proff

Epost: arild.aas@xl-bygg.no

Tlf: 41 28 48 79

Thomas Roland

Stilling: Uteselger proff

Epost: thomas.roland@xl-bygg.no

Tlf: 91 69 19 62

Preben Pedersen

Stilling: Salgsstøtte

Epost: preben.pedersen@xl-bygg.no

Tlf: 41 34 85 95

Wegar Sollund

Stilling: Lagerleder

Epost: wegar.sollund@xl-bygg.no

Tlf: 95 99 98 23

Erik Ljosland

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: erik.ljosland@xl-bygg.no

Tlf: 97 53 55 33

Steffen Rislaa

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: steffen.rislaa@xl-bygg.no

Tlf: 47 32 22 33

Stig Andersen

Stilling: Avdelingsleder

Epost: stig.andersen@mestergruppen.no

Tlf: 90 05 06 89

Arne Martin Kringlen

Stilling: Driftssjef

Epost: arne.kringlen@xl-bygg.no

Tlf: 90 59 36 66