Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

ÅPNINGSTIDER

mandag:07:00 - 16:30

tirsdag:07:00 - 16:30

onsdag:07:00 - 16:30

torsdag:07:00 - 16:30

fredag:07:00 - 16:30

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

KONTAKTINFO

Tollbugata 87
3041 Drammen

Finn veien (Google Maps)

Tlf: 32 20 95 20
Epost: firmapost@kulkompaniet.no

Egen nettside >

OM BUTIKKEN

XL-BYGG Kulkompaniet omsetter i dag for omlag 67 millioner kroner og vi er i alt 20 ansatte, som betjener både proff- og gjør det selv-markedet i vår region. 

Spør våre eksperter om du har en byggevareutfordring – eller bare vil slå av en hyggelig fagprat. 

Lageret på listverk er enestående i seg selv. Kom og se vårt store sortiment av listverk i hvitmalt, eik og ubehandlet, samt utstilling og lagerførte stilarter fra Stiltre-sortimentet.

ANSATTE

Jan Olav Jakobsen

Stilling: Salg butikk

Epost: janolav@kulkompaniet.no

Tlf: 91 65 61 84

Ole Thomassen

Stilling: Salg butikk

Epost: ole@kulkompaniet.no

Tlf: 91 65 61 82

Karin Hansen

Stilling: Salg butikk

Epost: karin@kulkompaniet.no

Tlf: 91 65 61 88

Sanel Gujic

Stilling: Salg proff

Epost: sanel@kulkompaniet.no

Tlf: 91 65 61 85

Knut Engen

Stilling: Salg proff/logistikk

Epost: engen@kulkompaniet.no

Tlf: 91 65 61 80

Roy Sprauten

Stilling: Salg proff

Epost: roy@kulkompaniet.no

Tlf: 91 65 61 83

Håkon Johansen

Stilling: Lagerleder

Epost: hj@kulkompaniet.no

Tlf: 91 65 61 90

Geir Morten Hansen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: geirmorten@kulkompaniet.no

Tlf: 91 65 61 91

Dag Tore Kopperud

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: dagtore@kulkompaniet.no

Tlf: 91 65 61 91

Simen Steen

Stilling: Salg Butikk

Epost: simen@kulkompaniet.no

Tlf: 916 56 186

Dag Olav Uglum

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: dagolav@kulkompaniet.no

Tlf: 32 20 95 20

Leif Erik Ulsaker

Stilling: Sjåfør

Epost: leiferik@kulkompaniet.no

Tlf: 91 65 61 95

Tor Henning Furulund

Stilling: Sjåfør

Epost: torhenning@kulkompaniet.no

Tlf: 91 65 61 96

Espen Ellingsen

Stilling: Daglig leder

Epost: ellingsen@kulkompaniet.no

Tlf: 95 02 62 33

Øivind Steen

Stilling: Økonomi/regnskap

Epost: oivind.steen@kulkompaniet.no

Tlf: 92 88 85 52

Thorleif Amundsen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: thorleif@kulkompaniet.no

Tlf: 32 20 95 20