Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG KULKOMPANIET

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 16:30

tirsdag:07:00 - 16:30

onsdag:07:00 - 16:30

torsdag:07:00 - 16:30

fredag:07:00 - 16:30

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Tollbugata 87
3041 Drammen

Tlf:32 20 95 20
Epost:firmapost@kulkompaniet.no

Om butikken

XL-BYGG Kulkompaniet omsetter i dag for omlag 70 millioner kroner og vi er i alt 20 ansatte, som betjener både proff- og gjør det selv-markedet i vår region.

Våre kranbiler kjører varene til byggeplassen, eller hjem til deg. Eller du kan låne henger for å frakte varene selv.

Lageret på listverk er enestående i seg selv. Kom og se vårt store sortiment av listverk i hvitmalt, eik og ubehandlet, samt lagerførte stilarter fra Stiltre-sortimentet.

Våre ansatte

Jan Olav Jakobsen

Stilling:Salg butikk

Epost:janolav@kulkompaniet.no

Tlf:91 65 61 84

Ole Thomassen

Stilling:Salg butikk

Epost:ole@kulkompaniet.no

Tlf:91 65 61 82

Karin Hansen

Stilling:Salg butikk

Epost:karin@kulkompaniet.no

Tlf:91 65 61 88

Sanel Gujic

Stilling:Salg proff

Epost:sanel@kulkompaniet.no

Tlf:91 65 61 85

Knut Engen

Stilling:Salg proff/logistikk

Epost:engen@kulkompaniet.no

Tlf:91 65 61 80

Roy Sprauten

Stilling:Salg proff

Epost:roy@kulkompaniet.no

Tlf:91 65 61 83

Håkon Johansen

Stilling:Lagerleder

Epost:hj@kulkompaniet.no

Tlf:91 65 61 90

Geir Morten Hansen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:geirmorten@kulkompaniet.no

Tlf:91 65 61 91

Dag Tore Kopperud

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:dagtore@kulkompaniet.no

Tlf:91 65 61 91

Simen Steen

Stilling:Salg Butikk

Epost:simen@kulkompaniet.no

Tlf:916 56 186

Dag Olav Uglum

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:dagolav@kulkompaniet.no

Tlf:32 20 95 20

Leif Erik Ulsaker

Stilling:Sjåfør

Epost:leiferik@kulkompaniet.no

Tlf:91 65 61 95

Tor Henning Furulund

Stilling:Sjåfør

Epost:torhenning@kulkompaniet.no

Tlf:91 65 61 96

Espen Ellingsen

Stilling:Daglig leder

Epost:ellingsen@kulkompaniet.no

Tlf:95 02 62 33

Øivind Steen

Stilling:Økonomi/regnskap

Epost:oivind.steen@kulkompaniet.no

Tlf:92 88 85 52

Thorleif Amundsen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost: thorleif@kulkompaniet.no

Tlf:32 20 95 20