XL-BYGG logoXL-BYGG logo

XL-BYGG KULKOMPANIET

XL-BYGG Kulkompaniet er din trygge samarbeidspartner på trelast, listverk, byggevarer, jernvarer og maling. Det er lett å finne frem til oss i Tollbugt. 87 i Drammen - rett under motorveibrua på Strømsøsiden, der det alltid har 'liggi'

Åpningstider

Mandag:07:00 - 16:30

Tirsdag:07:00 - 16:30

Onsdag:07:00 - 16:30

Torsdag:07:00 - 16:30

Fredag:07:00 - 16:30

Lørdag:09:00 - 14:00

Søndag:Stengt

Tollbugata 87, 3041 Drammen


Tlf:

32 20 95 20

Epost:

firmapost@kulkompaniet.no

Spesielle åpningstider

17.05.2024 00:00:00Stengt

20.05.2024 00:00:00Stengt

01.06.2024 00:00:00Stengt

XL-BYGG KULKOMPANIETXL-BYGG KULKOMPANIET

XL-BYGG Kulkompaniet omsetter i dag for omlag 68 millioner kroner og vi er i alt 20 ansatte, som betjener både proff- og gjør det selv-markedet i vår region.

Våre kranbiler kjører varene til byggeplassen, eller hjem til deg. Eller du kan låne henger for å frakte varene selv.

Lageret på listverk er enestående i seg selv. Kom og se vårt store sortiment av listverk i hvitmalt, eik og ubehandlet, samt lagerførte stilarter fra Stiltre-sortimentet.

Ansatte

Espen EllingsenEspen Ellingsen

Espen Ellingsen

Epost: ellingsen@kulkompaniet.noTlf: 950 26 233
Jan Olav JakobsenJan Olav Jakobsen

Jan Olav Jakobsen

Epost: janolav@kulkompaniet.noTlf: 916 56 184
Ole ThomassenOle Thomassen

Ole Thomassen

Epost: ole@kulkompaniet.noTlf: 916 56 182
Karin HansenKarin Hansen

Karin Hansen

Epost: karin@kulkompaniet.noTlf: 916 56 188
Sanel GujicSanel Gujic

Sanel Gujic

Epost: sanel@kulkompaniet.noTlf: 916 56 185
Knut EngenKnut Engen

Knut Engen

Epost: engen@kulkompaniet.noTlf: 916 56 180
Roy SprautenRoy Sprauten

Roy Sprauten

Epost: roy@kulkompaniet.noTlf: 404 48 448
Håkon JohansenHåkon Johansen

Håkon Johansen

Epost: hj@kulkompaniet.noTlf: 916 56 190
Geir Morten HansenGeir Morten Hansen

Geir Morten Hansen

Epost: geirmorten@kulkompaniet.noTlf: 916 56 191
Dag Tore KopperudDag Tore Kopperud

Dag Tore Kopperud

Epost: dagtore@kulkompaniet.noTlf: 916 56 191
Simen SteenSimen Steen

Simen Steen

Epost: simen@kulkompaniet.noTlf: 916 56 186
Dag Olav UglumDag Olav Uglum

Dag Olav Uglum

Epost: dagolav@kulkompaniet.noTlf: 916 56 191
Tor Henning FurulundTor Henning Furulund

Tor Henning Furulund

Epost: torhenning@kulkompaniet.noTlf: 916 56 196
Øivind SteenØivind Steen

Øivind Steen

Epost: oivind.steen@kulkompaniet.noTlf: 928 88 552
Thorleif AmundsenThorleif Amundsen

Thorleif Amundsen

Epost: thorleif@kulkompaniet.noTlf: 916 56 191
Andreas ChristiansenAndreas Christiansen

Andreas Christiansen

Epost: andreas@kulkompaniet.noTlf: 916 56 184
Elvir DuricElvir Duric

Elvir Duric

Epost: elvir@kulkompaniet.noTlf: 916 56 195