Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG LINDESNES

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:06:00 - 16:00

tirsdag:06:00 - 16:00

onsdag:06:00 - 16:00

torsdag:06:00 - 16:00

fredag:06:00 - 16:00

lørdag:Stengt

søndag:Stengt

Spesielle åpningstider

06.07.2022:07:00 - 15:00
07.07.2022:07:00 - 15:00
08.07.2022:07:00 - 15:00
11.07.2022:07:00 - 15:00
12.07.2022:07:00 - 15:00
13.07.2022:07:00 - 15:00
14.07.2022:07:00 - 15:00
15.07.2022:07:00 - 15:00
18.07.2022:07:00 - 15:00
19.07.2022:07:00 - 15:00
20.07.2022:07:00 - 15:00
21.07.2022:07:00 - 15:00
22.07.2022:07:00 - 15:00
25.07.2022:07:00 - 15:00
26.07.2022:07:00 - 15:00
27.07.2022:07:00 - 15:00
28.07.2022:07:00 - 15:00
29.07.2022:07:00 - 15:00

Kontaktinfo

Hestehaven 9
4520 Lindesnes

Tlf:40003399
Epost:felles.lindesnes@xl-bygg.no

Om butikken

XL-BYGG Lindesnes er til for kunden. Vi skal gjøre våre kunder bedre! Som en del av Mestergruppen Byggevare har vi tilgang på de beste betingelser hos våre leverandører. Med et rasjonelt lager er vi i stand til å betjene våre kunder med service, riktige produkter samt fagkompetanse innen både byggevarer, logistikk og konkurransedyktige priser.

Våre ansatte

Christopher Frodesen

Stilling:Driftsleder

Epost:christopher.frodesen@xl-bygg.no

Tlf:92 01 26 97

Ove Hestad

Stilling:Salgssjef

Epost:ove.hestad@xl-bygg.no

Tlf:92 01 26 87

Tom Kenneth Høyland

Stilling:Selger

Epost:tom.hoyland@xl-bygg.no

Tlf:99 56 94 41

Tor Otto Salvesen

Stilling:Prosjektselger

Epost:tor.salvesen@xl-bygg.no

Tlf:48 10 91 21

Helge Dyrstad

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:Helge.Dyrstad@xl-bygg.no

Tlf:92 02 48 61

Thor Arne Roland

Stilling:Avdelingsleder

Epost:thor.roland@xl-bygg.no

Tlf:92 01 27 57

Erik Tønnesland

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:Erik.Tonnesland@xl-bygg.no

Tlf:47 67 39 08

Pål Zon Rafdal

Stilling:Butikkselger

Epost:pal.zon.rafdal@xl-bygg.no

Tlf:92 28 63 31