Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG MÅLØY

Åpningstider

mandag:08:00 - 17:00

tirsdag:08:00 - 17:00

onsdag:08:00 - 17:00

torsdag:08:00 - 18:00

fredag:08:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Myrane 10
6718 Deknepollen

Tlf:57 85 49 00
Epost:post@bybm.no

Om butikken

Inntil 1997 stod selskapet uten forbindelse til landsdekkende byggevarekjeder, og butikken holdt da til i Måløy sentrum. I 1997 åpnet selskapet et nytt anlegg med butikk og lager samlet i Myrane Industriområde i Deknepollen. Selskapet har siden 2012 vært medlem av og profilert gjennom byggevarekjeden XL-BYGG.

Bygg & Boligmarkedet AS er i tillegg medlem av ferdighuskjeden Nordbohus.

XL-BYGG Måløy er lokal sponsor for blant annet Tornado Måløy Fotballklubb, Bremanger Idrettslag, Måløy Idrettslag/Måløy Stadion.

Våre ansatte

John-Erik Kråkenes

Stilling:Butikksjef

Epost:john-erik@bybm.no

Tlf:47 61 82 76

Margret Tønnebø

Stilling:Butikkselger

Epost:margret@bybm.no

Tlf:47 61 82 08

Emy Steenslid

Stilling:Butikkselger/kjøkkenkonsulent

Epost:emy@bybm.no

Tlf:96 90 36 19

Asgeir Berg

Stilling:Butikkselger

Epost:asgeir@bybm.no

Tlf:96 91 81 20

Joachim Stene Seljen

Stilling:Lagersjef

Epost:joachim@bybm.no

Tlf:47 33 99 10

Rolf Haug

Stilling:Sjåfør

Epost:

Tlf:47 70 29 79

Eirik Holvik

Stilling:Daglig leder

Epost:eirik@bybm.no

Tlf:48 03 80 15

Anne-Lise Flølo Holvik

Stilling:kjøkkenkonsulent

Epost:anne-lise@bybm.no

Tlf:99 73 64 70

Vilde Holvik

Stilling:Økonomi

Epost:vilde@bybm.no

Tlf:91921848

Per-Martin Bjørntvedt

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:per-martin@bybm.no

Tlf:41245103