Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG MATHISEN & CO

Åpningstider

mandag:07:00 - 16:00

tirsdag:07:00 - 16:00

onsdag:07:00 - 16:00

torsdag:07:00 - 16:00

fredag:07:00 - 16:00

lørdag:10:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Rurveien 7
9515 Alta

Tlf:78 43 09 88
Epost:firmapost@mathisen-co.no

Om butikken

Vi er stolte forhandlere av Mesterhus, se våre hus her.

Våre ansatte

Gunnar Bang

Stilling:Salgskonsulent

Epost:gunnar@mathisen-co.no

Tlf:90 18 74 95

Vegard Harby Thomassen

Stilling:Salgskonsulent

Epost:vegard@mathisen-co.no

Tlf:91 32 14 38

Pål Bakken

Stilling:Teknisk og kalkulasjon

Epost:pal@mathisen-co.no

Tlf:41 69 93 09

Stian Thomassen

Stilling:Salgssjef

Epost:stian@mathisen-co.no

Tlf:91 85 99 86

Geir Roger Bakken

Stilling:Daglig leder

Epost:geir.roger@mathisen-co.no

Tlf:91 82 85 10

Christian Mannsverk

Stilling:Nestleder

Epost:christian@mathisen-co.no

Tlf:91 87 37 76

Guri Mathisen

Stilling:Regnskapsmedarbeider

Epost:guri@mathisen-co.no

Tlf:Tlf 95 07 47 20

Håvard Pettersen

Stilling:Salgskonsulent

Epost:havard@mathisen-co.no

Tlf:90 02 09 20

Vegar Romsdal

Stilling:Butikkansvarlig

Epost:vegar@mathisen-co.no

Tlf:97 09 86 88

Kristine Kummeneje

Stilling:Butikkansvarlig

Epost:kristine@mathisen-co.no

Tlf:98 05 82 72

Mathias Pettersen

Stilling:Sjåfør

Epost:

Tlf:48 12 47 60

Jonas Pettersen

Stilling:Lagersjef

Epost:jonas@mathisen-co.no

Tlf:95 90 42 33

Iselin Tårn Hansen

Stilling:Butikkselger

Epost:iselin@mathisen-co.no

Tlf:41 04 14 14

Emil Lampe

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:90 70 47 05

Mats Andersen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:91 19 51 19

Martin Pettersen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:48 18 81 25