Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

ÅPNINGSTIDER

mandag:08:00 - 16:00

tirsdag:08:00 - 16:00

onsdag:08:00 - 16:00

torsdag:08:00 - 16:00

fredag:08:00 - 16:00

lørdag:10:00 - 14:00

søndag:Stengt

KONTAKTINFO

Rurveien 7
9515 Alta

Finn veien (Google Maps)

Tlf: 78 43 09 88
Epost: firmapost@mathisen-co.no

Egen nettside >

OM BUTIKKEN

Vi er stolte forhandlere av Mesterhus, se våre hus her.

ANSATTE

Rune Paulsen

Stilling: Salgskonsulent

Epost: rune@mathisen-co.no

Tlf: 90 97 75 91

Gunnar Bang

Stilling: Salgskonsulent

Epost: gunnar@mathisen-co.no

Tlf: 90 18 74 95

Vegard Harby Thomassen

Stilling: Salgskonsulent

Epost: vegard@mathisen-co.no

Tlf: 91 32 14 38

Pål Bakken

Stilling: Salgskonsulent

Epost: pal@mathisen-co.no

Tlf: 41 69 93 09

Rolf Thomas Pettersen

Stilling: Sjåfør

Epost:

Tlf: 90 28 63 11

Stian Thomassen

Stilling: Salgssjef

Epost: stian@mathisen-co.no

Tlf: 91 85 99 86

Geir Roger Bakken

Stilling: Daglig leder

Epost: geir.roger@mathisen-co.no

Tlf: 91 82 85 10

Christian Mannsverk

Stilling: Nestleder

Epost: christian@mathisen-co.no

Tlf: 91 87 37 76

Guri Mathisen

Stilling: Regnskapsmedarbeider

Epost: guri@mathisen-co.no

Tlf: Tlf 95 07 47 20