Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

ÅPNINGSTIDER

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:10:00 - 15:00

søndag:Stengt

KONTAKTINFO

Storgata 62
8430 Myre

Finn veien (Google Maps)

Tlf: +4795018100
Epost: post@xlbyggmyre.no

Egen nettside >

OM BUTIKKEN

XL-BYGG Myre har sine røtter i Myre Trelast og Øksnes Byggevare, og har vært leverandør av trelast og andre byggevarer siden 1986. Vi har fagfolk med god og bred kompetanse, og vi utfører det meste innen snekkerarbeid, mur og maling. Vi betjener både proff- og selvbyggermarkedet og tilbyr assistanse til alt fra prosjektering og tegning til byggemelding og utførelse av prosjekt. XL-BYGG Myre innehar sentral godkjenning og er godkjent lærebedrift.

Vi er en del av XL-BYGG-kjeden, som igjen eies av Mestergruppen. XL-BYGG sine kjerneverdier er å være Blid - Ekte - Proff. Vi jobber hver dag etter målet om å være Den Hyggelige Eksperten!

XL-BYGG Myre er forhandler av Systemhus. Systemhus har truffet markedet med sitt moderne design, gode og helhetlige løsninger og fokus på friske og bærekraftige hjem. I 2018 var Systemhus største huskjede med flest igangsatte og solgte boliger, og vi gleder oss over å tilby den gode Systemhus-kvaliteten til kundene våre i hele Vesterålen.

ANSATTE

Truls Knudsen

Stilling: Butikksjef

Epost: truls@xlbyggmyre.no

Tlf: 95 27 37 57

Vigdis Knoph Myre

Stilling: Butikkmedarbeider

Epost: vigdis@xlbyggmyre.no

Tlf: 95 01 81 00

Elaine O. Knudsen

Stilling: Fagselger kjøkken, garderobe, bad/Prosjektleder

Epost: elaine@xlbyggmyre.no

Tlf: 90 19 12 68

Betine Mortensen

Stilling: Butikkmedarbeider

Epost: betine@xlbyggmyre.no

Tlf: 97 54 67 49

Eilen Sjåfjell Øvergård

Stilling: Prosjektleder/Teknisk tegner

Epost: eilen@xlbyggmyre.no

Tlf: 40 02 89 51

Jonas F. Bremtun

Stilling: Prosjektleder

Epost: jonas@xlbyggmyre.no

Tlf: 40 02 89 53

Marius Antonsen

Stilling: Fagselger Klappet & klart

Epost: marius@xlbyggmyre.no

Tlf: 40 82 67 47

Even Sollie

Stilling: Innkjøpsansvarlig

Epost: even@xlbyggmyre.no

Tlf: 90 86 97 00

Geir-Inge Jakobsen

Stilling: Lageransvarlig

Epost: geir-inge@xlbyggmyre.no

Tlf: 40 02 89 54

Bengt Arne Hansen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 95 01 81 00

Helge Idar Øvergård

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 95 01 81 00

Einar Knudsen

Stilling: Daglig leder

Epost: einar@xlbyggmyre.no

Tlf: 91 30 60 78