Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG NÆRBØ

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:00 - 15:30

tirsdag:07:00 - 15:30

onsdag:07:00 - 15:30

torsdag:07:00 - 15:30

fredag:07:00 - 15:30

lørdag:Stengt

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Jernbanevegen 19
4365 Nærbø

Tlf:51 78 77 00
Epost:sv@xl-bygg.no

Om butikken

Avdelingen på Nærbø er 5,5 mål, herav 2500 m2 under tak.

Med et rasjonelt lager er vi i stand til å serve våre proffkunder med service, riktige produkter, fag kompetanse innen både byggevarer og logistikk, til konkurransedyktige priser.

Våre ansatte

Espen Skrettingland

Stilling:Proffselger

Epost:espen.skrettingland@xl-bygg.no

Tlf:91 77 80 28

Jan

Stilling:Proffselger

Epost: jan.bo@xl-bygg.no

Tlf:90 02 67 57

Anton Auestad

Stilling:Avdelingsleder

Epost:Anton.auestad@xl-bygg.no

Tlf:90 11 13 17

Bernt Berntsen

Stilling:Proffselger

Epost:Bernt.berntsen@xl-bygg.no

Tlf:98 28 57 48

Michael Njærheim

Stilling: Lagermedarbeider/Ekspeditør

Epost:

Tlf:

Tor Arne Refsnes

Stilling:Proffselger Festemiddel

Epost:Tor.arne.refsnes@xl-bygg.no

Tlf:41 57 22 17

Øyvind Vagle

Stilling:Lagerleder

Epost:Øyvind.vagle@xl-bygg.no

Tlf:45 42 07 79

Narve

Stilling:Ekspedisjonsleder

Epost:Narve.bo@xl-bygg.no

Tlf:47 84 01 93

Anne Stokkeland

Stilling:Vareadm/Back office

Epost:

Tlf:

Odd Sigve Omland

Stilling: lagermedarbeider/Varemotak

Epost:Odd.sigve.omland@xl-bygg.no

Tlf:40 01 79 02

Knut Eirik Christiansen

Stilling:Salgssjef

Epost:Knut.christiansen@xl-bygg.no

Tlf:91 91 81 88