:

XL-BYGG NYSTED

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:08:00 - 17:00

tirsdag:08:00 - 17:00

onsdag:08:00 - 17:00

torsdag:08:00 - 17:00

fredag:08:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 15:00

søndag:

Om butikken

Vårt ekspertteam står klart til å hjelpe deg med gode råd og veiledning for å finne de riktige produktene og de beste løsningene.

Vi har hyggelige ansatte med bred kompetanse som betjener både proff- og gjør det selv-markedet i vår region. Hjertelig velkommen til en god handel!

Nysted Bygg er totalleverandør av byggevarer, boliger og byggtekniske tjenester. Bedriften ble etablert i 1961 og har i dag 80 dyktige og engasjerte medarbeidere fordelt på byggevarehuset og entreprenørdelen. I tillegg til vårt XL-BYGG-profilerte byggevarehus er vi også forhandler av Mesterhus samt en betydelig aktør i prosjektmarkedet. Vi står klare til å hjelpe deg med å realisere ditt byggeprosjekt.

Velkommen til oss!

Ansatte

Elisabet Nysted

Stilling: Butikksjef/Kjøkkentegner

Epost: elisabet@nystedas.no

Tlf: 95 28 66 94

Bernt Olav Hætta

Stilling: Selger

Epost: bernt@nystedas.no

Tlf: 90 02 60 99

Markus Olsen

Stilling: Selger

Epost: markus@nystedas.no

Tlf: 91 76 87 23

Frode Albertsen

Stilling: Selger/Klappet & Klart-ansvarlig

Epost: frode@nystedas.no

Tlf: 91 62 99 53

Gunnar Hansen

Stilling: Proffansvarlig

Epost: gunnar@nystedas.no

Tlf: 95 43 07 89

Kjell Oddvar Skogli

Stilling: Salgssjef prosjekt/boliger

Epost: kjelloddvar@nystedas.no

Tlf: 97 53 50 83

Ørjan Pettersen

Stilling: Anleggsleder

Epost: orjan@nystedas.no

Tlf: 93 47 09 94

Sigbjørn Fenes

Stilling: Anleggsleder

Epost: sigbjorn@nystedas.no

Tlf: 91 66 42 35

Erik Pedersen

Stilling: Formann

Epost: erik@nystedas.no

Tlf: 93 85 91 39

Jørgen Nysted

Stilling: Teknisk tegner/selger

Epost: jorgen@nystedas.no

Tlf: 92 06 40 99

Kim Håvard Lydersen

Stilling: Teknisk tegner

Epost: kim@nystedas.no

Tlf: 48 47 47 57

Romeo Stelander Frost

Stilling: Teknisk tegner

Epost: romeo@nystedas.no

Tlf: 48 89 23 38

Rasmus Jensen

Stilling: Teknisk tegner

Epost: rasmus@nystedas.no

Tlf: 48 89 23 38

Erling Magne Olsen

Stilling: Lagersjef

Epost:

Tlf: 91 34 98 90

Tor Helge Solvang

Stilling: Lager-/logistikkmedarbeider

Epost:

Tlf: 94 81 67 28

Jan Nysted

Stilling: Daglig leder

Epost: jan@nystedas.no

Tlf: 90 94 29 69

Johan Birger Sandør

Stilling: Regnskapsansvarlig

Epost: johan.birger@nystedas.no

Tlf: 90 61 51 79