Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

ÅPNINGSTIDER

mandag:06:30 - 16:30

tirsdag:06:30 - 16:30

onsdag:06:30 - 16:30

torsdag:06:30 - 19:00

fredag:06:30 - 16:30

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

KONTAKTINFO

Hansdalsvegen 3
5281 Valestrandsfossen

Finn veien (Google Maps)

Tlf: 56 19 37 10
Epost: post@xl-byggosteroy.no

Egen nettside >

OM BUTIKKEN

XL-BYGG Osterøy ligger på Hauge, ti minutter fra Osterøybrua. Vi er ni ansatte i dag og har en butikk på 350 kvadratmeter og et lager på 1500 kvadratmeter.

ANSATTE

Øydis Fotland

Stilling: Butikkansvarlig

Epost: oydis@xl-byggosteroy.no

Tlf: 56 19 37 15

Randi Thomassen

Stilling: Butikkmedarbeider

Epost: randi@xl-byggosteroy.no

Tlf: 56 19 37 10

Ole Fjellskålnes

Stilling: Proffselger

Epost: ole@xl-byggosteroy.no

Tlf: 56 19 37 16

Helge Låstad

Stilling: Klappet & Klart-ansvarlig

Epost: helge@xl-byggosteroy.no

Tlf: 56 19 37 19

Lars Martin Rød

Stilling: Lager- og logistikkansvarlig

Epost: lars@xl-byggosteroy.no

Tlf: 56 19 37 13

Johannes Tveiterås

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: johannes@xl-byggosteroy.no

Tlf: 56 19 37 10

Håvard Vesterheim

Stilling: Lærling/lagermedarbeider

Epost: havard.vesterheim@xl-byggosteroy.no

Tlf: 56 19 37 10

Rolf Henning Rød

Stilling: Daglig leder

Epost: rolf.henning.rod@xl-byggosteroy.no

Tlf: 97 75 97 10

Rune Vesterheim

Stilling: Driftsleder

Epost: rune@xl-byggosteroy.no

Tlf: 56 19 37 12