Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG ROALD

Åpningstider

mandag:07:30 - 17:00

tirsdag:07:30 - 17:00

onsdag:07:30 - 17:00

torsdag:07:30 - 17:00

fredag:07:30 - 17:00

lørdag:09:00 - 15:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Nørestranda 45
6040 Vigra

Tlf:70 18 94 00
Epost:post@roald.no

Om butikken

Vi har nesten 10.000 ulike artikler i moderne og tidsriktige lokaler på totalt 4.500 kvm. XL-BYGG Roald ligger lett tilgjengelig ved riksvegen til Vigra flyplass, bare 12 minutter fra Ålesund sentrum.

Hos XL-BYGG Roald kan du få gode råd fra medarbeidere som kan sitt fag, og trenger du håndverker, kan vi hjelpe deg med det også. Husk: XL-BYGG Roald fører kvalitetsvarer som varer i årevis. Har du et byggeprosjekt på gang, stort eller lite, bør du ta kontakt med oss!

Våre ansatte

Oddmund Røsvik

Stilling:Salgskonsulent

Epost:oddmund@roald.no

Tlf:70 18 94 11

Julie Christina Fredriksson

Stilling:Salgskonsulent

Epost:christina@roald.no

Tlf:70 18 94 45

Per-Tore Ekroll

Stilling:Salgskonsulent

Epost:pertore@roald.no

Tlf:70 18 94 46

Per Skarseth

Stilling:Proffansvarlig

Epost:per@roald.no

Tlf:70 18 94 25

Hans Einar Sæther

Stilling:Lager- og logistikkansvarlig

Epost:hans@roald.no

Tlf:70 18 94 41

Svein Slyngstad

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:svein@roald.no

Tlf:70 18 94 41

Snorre Roald

Stilling:Daglig leder

Epost:snorre@roald.no

Tlf:70 18 94 17

Bodil Rabbevåg

Stilling:Regnskapsleder

Epost:bodil@roald.no

Tlf:70 18 94 23

Astrid Oline Giske

Stilling:Kontor- og butikkmedarbeider

Epost:astrid@roald.no

Tlf:70 18 94 24

Svend Rendal

Stilling:Vaktmester og servicemedarbeider

Epost:svend@roald.no

Tlf:70 18 94 00

Ragnhild Bolli Moe

Stilling:Byggeleder RoaldHus

Epost:ragnhild@roald.no

Tlf:70 18 94 22

Harald Norvik

Stilling:Salgsleder RoaldHus

Epost:harald@roald.no

Tlf:70 18 94 16