:

XL-BYGG SALINGSTRAND

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 18:00

tirsdag:07:00 - 18:00

onsdag:07:00 - 18:00

torsdag:07:00 - 18:00

fredag:07:00 - 18:00

lørdag:09:00 - 15:00

søndag:

Om butikken

Med Klappet & Klart tilbyr vi håndverkere som tar hele jobben for hus- eller hytteeiere. Klappet & Klart er i samarbeid med våre velrenommerte proffkunder.

XL-BYGG er Skandinavias største byggevarekjede med de fordeler det gir. Vi er den gode, lokale rådgiveren for å dekke dine behov og har stort fokus på å betjene våre proff- og privatkunder med trelast og byggevarer fra markedets ledende leverandører. 

Ansatte

Tina Marie Amundsen

Stilling: Butikkleder

Epost: tina@salingstrand.no

Tlf: 46 43 38 80

Arve Ødegaard

Stilling: Ekspeditør

Epost: arve@salingstrand.no

Tlf: 45 90 64 24

Kenneth Grønli

Stilling: Lager leder

Epost: kenneth@salingstrand.no

Tlf: 46 43 38 82

Nora Vollan

Stilling: Læring i salgsfaget

Epost: nora@salingstrand.no

Tlf: 45 90 64 24

Leif Marius Amundsen

Stilling: Daglig leder

Epost: marius@salingstrand.no

Tlf: 90 20 77 51

Stephan Strandheim

Stilling: Prosjektansvarlig

Epost: stephan@salingstrand.no

Tlf: 92 22 99 56

Nina Gisholt

Stilling: Økonomiansvarlig

Epost: nina@salingstrand.no

Tlf: 46 43 38 83