:

XL-BYGG SKJÆRRAN BYGGEVARE

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 17:00

tirsdag:07:00 - 17:00

onsdag:07:00 - 17:00

torsdag:07:00 - 17:00

fredag:07:00 - 17:00

lørdag:10:00 - 14:00

søndag:

Om butikken

Skjærran Byggevare AS ble etablert i 1985, og har siden 2011 vært medlem i XL-BYGG kjeden. XL-BYGG Skjærran er i dag en avdeling under XL-BYGG Harstad. 


Som faghandel er vi opptatt av at du som kunde skal få råd og veiledning til ditt byggeprosjekt slik at resultatet blir best mulig. Vi leverer alt det du måtte trenge til ditt prosjekt, stort eller smått!


Tanken er at du som kunde skal kunne se og ta på produktene, hente inspirasjon og finne akkurat den kvaliteten, strukturen og fargen som er riktig for ditt oppussingsprosjekt.


Velkommen til en god handel!

Ansatte

Ronny Fyhn Hansen

Stilling: Daglig leder

Epost: ronny@xlbyggharstad.no

Tlf: 91 38 29 29

Dan Ewar Nylund

Stilling: Fagansvarlig butikk

Epost: dan@skjaerran.no

Tlf: 96 09 60 99

Eva Olsen

Stilling: Butikkselger

Epost: eva@skjaerran.no

Tlf: 96 09 60 97

Aina Jakobsen

Stilling: Butikkselger

Epost:

Tlf: 96 09 60 91

Vidar Stiby

Stilling: Proffselger

Epost: vidar@skjaerran.no

Tlf: 40 04 49 17

Magne Ivar Øverland

Stilling: Proffselger

Epost: magne@skjaerran.no

Tlf: 91 57 23 27

John Alexander Endresen

Stilling: Trelast/Lager

Epost: john@skjaerran.no

Tlf: 96 09 60 95

Torgeir Thomassen

Stilling: Trelast/Lager

Epost: torgeir.thommasen@skjaerran.no

Tlf: 96 09 69 20