Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG SØGNE

Åpningstider

mandag:06:30 - 17:00

tirsdag:06:30 - 17:00

onsdag:06:30 - 17:00

torsdag:06:30 - 17:00

fredag:06:30 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Lohneveien 308
4682 Søgne

Tlf:38 05 40 10
Epost:firmapost@xl-byggsogne.no

Om butikken

Hos oss får du alt som trengs for å bygge og restaurere hus. Stort, nytt listverkslager, godt utvalg i trelast og byggevarer og ikke minst; blide og hyggelige eksperter.

Våre ansatte

Torfinn Thomassen

Stilling:Butikkmedarbeider

Epost:torfinn.thomassen@xl-byggsogne.no

Tlf:95 07 22 94

John Ola Myklebust

Stilling:Prosjektansvarlig Klappet & Klart

Epost:john.ola.myklebust@xl-byggsogne.no

Tlf:41 47 81 45

Mathias Tharaldsen

Stilling:Proffselger

Epost:mathias.tharaldsen@xl-byggsogne.no

Tlf:98 63 12 74

Frank Moe

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:frank.moe@xl-byggsogne.no

Tlf:46 63 00 18

Rolf Fiskå

Stilling:Avdelingsleder

Epost:rolf.fiska@xl-byggsogne.no

Tlf:90 87 24 72

Daniel Kristiansen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:danie.kristiansen@xl-byggsogne.no

Tlf:45 20 90 65

Richard Ommundsen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:richard.ommundsen@xl-byggsogne.no

Tlf:46 63 00 17

Ånund Nilsen

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:Anund.nilsen@xl-byggsogne.no

Tlf:46 63 00 19

Jørgen Schau

Stilling:Kjøkkenselger Proff/Privat

Epost:jorgen.schau@xl-byggsogne.no

Tlf:98 88 68 88

Øystein Sanden

Stilling:Proffselger

Epost:oystein.sanden@xl-byggsogne.no

Tlf:932 47 099

Elisabeth Lindland

Stilling:Kjøkkenselger Proff/Privat

Epost:Elisabeth.lindland@xl-byggsogne.no

Tlf:41027280