:

XL-BYGG SØGNE

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:06:30 - 17:00

tirsdag:06:30 - 17:00

onsdag:06:30 - 17:00

torsdag:06:30 - 17:00

fredag:06:30 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:

Om butikken

Hos oss får du alt som trengs for å bygge og restaurere hus. Stort, nytt listverkslager, godt utvalg i trelast og byggevarer og ikke minst; blide og hyggelige eksperter.

Ansatte

Torfinn Thomassen

Stilling: Butikk- og lageransvarlig

Epost: torfinn.thomassen@xl-byggsogne.no

Tlf: 95 07 22 94

Rolf Iglebæk

Stilling: Proffansvarlig

Epost: rolf.iglebek@xl-byggsogne.no

Tlf: 90 69 73 38

John Ola Myklebust

Stilling: Proffselger

Epost: john.ola.myklebust@xl-byggsogne.no

Tlf: 41 47 81 45

Mathias Tharaldsen

Stilling: Proffselger

Epost: mathias.tharaldsen@xl-byggsogne.no

Tlf: 98 63 12 74

Frank Moe

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: frank.moe@xl-byggsogne.no

Tlf: 46 63 00 18

Joakim Nordhagen

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: joakim.nordhagen@xl-byggsogne.no

Tlf: 45 20 90 65

Erik Skuland

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: erik.skuland@xl-byggsogne.no

Tlf: 48 25 35 02

Rolf Fiskå

Stilling: Avdelingsleder

Epost: rolf.fiska@xl-byggsogne.no

Tlf: 90 87 24 72