:

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din fortrukne XL-bygg-butikk

XL-BYGG SØLVBERG

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:07:30 - 16:30

tirsdag:07:30 - 16:30

onsdag:07:30 - 16:30

torsdag:07:30 - 16:30

fredag:07:30 - 16:30

lørdag:10:00 - 14:00

søndag:

Kontaktinfo

Visnesvegen 3
6783 Stryn

Tlf:57 87 62 00
Epost:firmapost@solvberg.as

Om butikken

Bedriften er hundre prosent familieeid. Sølvbergkonsernet har også en datterbedrift, Sølvberg Bygg AS, som er Blink Hus-representant i Nordfjord.

XL-BYGG Sølvberg er bidragsyter via sponsorat hos de lokale ski-, skiskytter- og fotballklubbene i Stryn og Hornindal Kommune. Virksomheten har vært medlem i XL-BYGG siden 2011.

Våre ansatte

Annja Oppheim

Stilling:Butikksjef

Epost:annja@solvberg.as

Tlf:98 28 25 10

Ailen Skogeng

Stilling:Salgskonsulent

Epost:ailen@solvberg.as

Tlf:98 28 25 11

Tove Tansøy

Stilling:Salgskonsulent

Epost:tove@solvberg.as

Tlf:98 28 25 12

Rune Berstad

Stilling:Salgskonsulent

Epost:rune@solvberg.as

Tlf:98 28 25 13

Kirsten Kvien

Stilling:Salgskonsulent

Epost:kirsten@solvberg.as

Tlf:98 28 25 17

Hilde Smørdal

Stilling:Salgskonsulent

Epost:hilde@solvberg.as

Tlf:98 28 25 18

Ola Aarheim

Stilling:Proffansvarlig

Epost:ola@solvberg.as

Tlf:90 09 40 99

Asgeir Stokke

Stilling:Lagersjef

Epost:asgeir@solvberg.as

Tlf:98 28 25 16

Petter Kandal

Stilling:Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:98 28 25 15

Jon Vonheim

Stilling:Lagermedarbeider og kjøkkenmontør

Epost:

Tlf:90 74 39 58

Zdzislaw Nawloka

Stilling:Tømrer

Epost:

Tlf:57 87 62 00

Jørgen Dragesæt

Stilling:Sjåfør

Epost:jorgen@solvberg.as

Tlf:41 52 11 95

Krystian Nawloka

Stilling:Tømrer

Epost:

Tlf:48 66 56 42

Lars Arne Kirkeeide

Stilling:Tømrer / Kalulatør /Lagermedarbeider

Epost:

Tlf:98 28 25 19

Øyvind Aarheim

Stilling:Daglig leder

Epost:oyvind@solvberg.as

Tlf:99 16 72 33

Per Olav Aarheim

Stilling:Økonomimedarbeider

Epost:per.olav@solvberg.as

Tlf:98 28 25 08