Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

ÅPNINGSTIDER

mandag:06:30 - 17:00

tirsdag:06:30 - 17:00

onsdag:06:30 - 17:00

torsdag:06:30 - 17:00

fredag:06:30 - 17:00

lørdag:09:00 - 15:00

søndag:Stengt

KONTAKTINFO

Tellnes Næringspark 3
5357 Fjell

Finn veien (Google Maps)

Tlf: 56 31 20 40
Epost: post@sotrabruk.no

Egen nettside >

OM BUTIKKEN

Historien til Sotra Bruk AS
Sotra Bruk ble startet i 1957 av Aagot og Alfred Andersen. Butikken ble etablert på Brattholmen og drev den gang med salg av sand, sement, jern og butikkvarer av forskjellige slag. I 1981 kjøpte B. Telle Trearbeid virksomheten, og Sotra Bruk er i dag en del av Telle Gruppen AS.

Sotra Bruk hadde lenge to avdelinger. En på Brattholmen og en i Tellnes Næringspark. Våren 2020 valgte vi å samlokalisere butikkene i Tellnes Næringspark. Lokalene i Tellnes Næringspark ble i den forbindelse pusset opp, og vi utvidet varesortimentet til å bli en fullverdig byggevarebutikk.

Kom innom og se vår nye flotte butikk.

ANSATTE

Eivind Forthun

Stilling: Proffselger

Epost: eivind@sotrabruk.no

Tlf: 47 66 67 08

Stian Stenehjem

Stilling: Proffselger/Klappet & klart-ansvarlig

Epost: stian@sotrabruk.no

Tlf: 95 11 36 65

Gisle Mellingen

Stilling: Sjåfør

Epost: gisle@sotrabruk.no

Tlf: 91 70 10 63

Roald Øvretveit

Stilling: Lagersjef

Epost: roald@sotrabruk.no

Tlf: 48 99 07 38

Trond Dahl

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: trond@sotrabruk.no

Tlf: 40 02 20 65

Nils Ove Skoge

Stilling: Lagermedarbeider

Epost: nils@sotrabruk.no

Tlf: 56 31 20 40

Eyvind Ulvenes

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 56 31 20 40