Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG Toten Tre avd. Gjøvik

Åpningstider

mandag:06:30 - 17:00

tirsdag:06:30 - 17:00

onsdag:06:30 - 17:00

torsdag:06:30 - 17:00

fredag:06:30 - 17:00

lørdag:09:00 - 16:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Thomasdalen 9
2818 Gjøvik

Tlf:+4761108800
Epost:gjovik@totentre.no

Om butikken

XL-BYGG Toten Tre avd. Gjøvik åpnet dørene til sitt nye varehus i september 2022. Varehuset er godt plassert på Gjøvik og eies av Toten Tre AS som igjen er eid av Toten Almenningslodd 1; en bygdeallmenning med 580 bruksberettigede. Bruksberettigede er eiere av landbrukseiendom på Toten som har en felles skogeiendom med tilhørende rettigheter.

XL-BYGG Toten Tre avd. Gjøvik er et av tre byggevarehus eid av Toten Tre AS - de to øvrige er lokalisert på Hov og Kolbu. Byggevarekjeden XL-BYGG har om lag 100 butikker fordelt over hele Norge og om lag 340 butikker totalt i Skandinavia.

I tillegg til XL-BYGG sortimentet inkluderer også anlegget en Mal Proff-avdeling med profesjonelle malere som kundegruppe. På anlegget vil du møte lekre utstillingsmiljøer for våre gulv, vegg, dør og vindusprodukter – hvor du kan se og ta på produktene og hente inspirasjon. Det gjør det enkelt å velge akkurat den kvaliteten, strukturen og fargen som er riktig for ditt oppussingsprosjekt.

XL-BYGG Toten Tre er også en lokal bidragsyter gjennom sponsorat hos ski-, fotball- og håndballklubber på Gjøvik, Land og Toten.

XL-BYGG Toten Tre avd. Gjøvik står klar til å hjelpe deg med ditt byggeprosjekt – velkommen til oss!

Våre ansatte

Svein Thore Slåttsveen

Stilling:Kundebehandler

Epost:svein-thore@totentre.no

Tlf:93 86 57 18

Camilla Ensrud

Stilling:Kundebehandler

Epost:camilla@totentre.no

Tlf:61 10 88 00

Ingeborg Ulsaker Rostad

Stilling:Kundebehandler

Epost:ingeborg@totentre.no

Tlf:61 10 88 00

Torkjell Asheim

Stilling:Kundebehandler

Epost:torkjell@totentre.no

Tlf:61 10 88 00

Henrik Høibakk

Stilling:Kundebehandler

Epost:Henrik@totentre.no

Tlf:61 10 88 00

Mona Glommen

Stilling:Kundebehandler

Epost:mona@totentre.no

Tlf:61 10 88 00

Jonas Ringerud

Stilling:Selvbyggerkonsulent

Epost:41 27 94 67

Tlf:jonas@totentre.no

Erland Korslien

Stilling:Proffansvarlig

Epost:erland@totentre.no

Tlf:92 08 75 68

Mats Tufte

Stilling:Proffselger

Epost:mats@totentre.no

Tlf:40 47 57 39

Jøran Kalløkkebakken

Stilling:Proffselger maling

Epost:joran@totentre.no

Tlf:95 16 70 29

John Henry Bjerke

Stilling:Avdelingsleder

Epost:john-henry@totentre.no

Tlf:94 19 18 15

Rolf Børstad

Stilling:Daglig leder

Epost:rolf@totentre.no

Tlf:99 58 73 25