XL-BYGG logoXL-BYGG logo

XL-BYGG TOTEN TRE avd. Gjøvik

XL-BYGG Toten Tre avd. Gjøvik er et av tre byggevarehus eid av Toten Tre AS - de to øvrige er lokalisert på Hov og Kolbu. Byggevarekjeden XL-BYGG har om lag 100 butikker fordelt over hele Norge og om lag 340 butikker totalt i Skandinavia. 

Åpningstider

Mandag:06:30 - 17:00

Tirsdag:06:30 - 17:00

Onsdag:06:30 - 17:00

Torsdag:06:30 - 17:00

Fredag:06:30 - 17:00

Lørdag:09:00 - 16:00

Søndag:Stengt

Thomasdalen 9, 2818 Gjøvik


Tlf:

+4761108800

Epost:

gjovik@totentre.no

Spesielle åpningstider

25.03.2024 00:00:0006:30 - 17:00

26.03.2024 00:00:0006:30 - 17:00

27.03.2024 00:00:0006:30 - 15:00

28.03.2024 00:00:00Stengt

29.03.2024 00:00:00Stengt

30.03.2024 00:00:00Stengt

31.03.2024 00:00:00Stengt

01.04.2024 00:00:00Stengt

XL-BYGG Toten Tre avd. Gjøvik åpnet dørene til sitt nye varehus i september 2022. Varehuset er godt plassert på Gjøvik og eies av Toten Tre AS som igjen er eid av Toten Almenningslodd 1; en bygdeallmenning med 580 bruksberettigede. Bruksberettigede er eiere av landbrukseiendom på Toten som har en felles skogeiendom med tilhørende rettigheter.

XL-BYGG Toten Tre avd. Gjøvik er et av tre byggevarehus eid av Toten Tre AS - de to øvrige er lokalisert på Hov og Kolbu. Byggevarekjeden XL-BYGG har om lag 100 butikker fordelt over hele Norge og om lag 340 butikker totalt i Skandinavia.

I tillegg til XL-BYGG sortimentet inkluderer også anlegget en Mal Proff-avdeling med profesjonelle malere som kundegruppe. På anlegget vil du møte lekre utstillingsmiljøer for våre gulv, vegg, dør og vindusprodukter – hvor du kan se og ta på produktene og hente inspirasjon. Det gjør det enkelt å velge akkurat den kvaliteten, strukturen og fargen som er riktig for ditt oppussingsprosjekt.

XL-BYGG Toten Tre er også en lokal bidragsyter gjennom sponsorat hos ski-, fotball- og håndballklubber på Gjøvik, Land og Toten.

XL-BYGG Toten Tre avd. Gjøvik står klar til å hjelpe deg med ditt byggeprosjekt – velkommen til oss!

Ansatte

Camilla EnsrudCamilla Ensrud

Camilla Ensrud

Epost: camilla@totentre.noTlf: 46 87 72 94
Ingeborg Ulsaker RostadIngeborg Ulsaker Rostad

Ingeborg Ulsaker Rostad

Epost: ingeborg@totentre.noTlf: 46 88 13 63
Henrik HøibakkHenrik Høibakk

Henrik Høibakk

Epost: Henrik@totentre.noTlf: 61 10 88 00
Mona GlommenMona Glommen

Mona Glommen

Epost: mona@totentre.noTlf: 61 10 88 00
Jonas RingerudJonas Ringerud

Jonas Ringerud

Epost: jonas@totentre.noTlf: 46 85 57 60
Erland KorslienErland Korslien

Erland Korslien

Epost: erland@totentre.noTlf: 92 08 75 68
Mats TufteMats Tufte

Mats Tufte

Epost: mats@totentre.noTlf: 40 47 57 39
Jøran KalløkkebakkenJøran Kalløkkebakken

Jøran Kalløkkebakken

Epost: joran@totentre.noTlf: 95 16 70 29
John Henry  BjerkeJohn Henry  Bjerke

John Henry Bjerke

Epost: john-henry@totentre.noTlf: 94 19 18 15
Rolf BørstadRolf Børstad

Rolf Børstad

Epost: rolf@totentre.noTlf: 99 58 73 25