XL-BYGG logoXL-BYGG logo

XL-BYGG TOTEN TRE avd. Hov

XL-BYGG Toten Tre avd. Hov er et av tre byggevarehus eid av Toten Tre AS - de to øvrige er lokalisert på Gjøvik og Kolbu. Byggevarekjeden XL-BYGG har om lag 100 butikker fordelt over hele Norge og om lag 340 butikker totalt i Skandinavia. 

Åpningstider

Mandag:07:00 - 17:00

Tirsdag:07:00 - 17:00

Onsdag:07:00 - 17:00

Torsdag:07:00 - 17:00

Fredag:07:00 - 17:00

Lørdag:09:00 - 15:00

Søndag:Stengt

Sentrumsvegen 18, 2860 Hov i Land


Tlf:

61 12 72 70

Epost:

hov@totentre.no

Spesielle åpningstider

23.12.2023 00:00:00Stengt

24.12.2023 00:00:00Stengt

25.12.2023 00:00:00Stengt

26.12.2023 00:00:0000:00 - 00:00

27.12.2023 00:00:0010:00 - 14:00

28.12.2023 00:00:0010:00 - 14:00

30.12.2023 00:00:00Stengt

31.12.2023 00:00:00Stengt

01.01.2024 00:00:00Stengt

XL-BYGG TOTEN TRE avd. HovXL-BYGG TOTEN TRE avd. Hov

XL-BYGG Toten Tre avd. Hov er en byggevarehandel lokalisert i Søndre Land. Butikken eies av Toten Tre AS som igjen er eid av Toten Almenningslodd 1; en bygdeallmenning med 580 bruksberettigede. Bruksberettigede er eiere av landbrukseiendom på Toten som har en felles skogeiendom med tilhørende rettigheter.

XL-BYGG Toten Tre avd. Hov er et av tre byggevarehus eid av Toten Tre AS - de to øvrige er lokalisert på Gjøvik og Kolbu. Byggevarekjeden XL-BYGG har om lag 100 butikker fordelt over hele Norge og om lag 340 butikker totalt i Skandinavia.

Som faghandel er vi opptatt av at du som kunde skal få råd og veiledning til ditt byggeprosjekt slik at resultatet blir best mulig. Vi leverer alt det du måtte trenge til ditt prosjekt, stort eller smått.

XL-BYGG Toten Tre er også en lokal bidragsyter gjennom sponsorat hos ski-, fotball- og håndballklubber på Gjøvik, Land og Toten.

XL-BYGG Toten Tre avd. Hov står klar til å hjelpe deg med ditt byggeprosjekt – velkommen til oss!

Ansatte

Anne LundgjerdingenAnne Lundgjerdingen

Anne Lundgjerdingen

Epost: anne@totentre.noTlf: 94 19 18 25
Asle Morten OddenAsle Morten Odden

Asle Morten Odden

Epost: asle-morten@totentre.noTlf: 94 19 18 05
Børge KnudsenBørge Knudsen

Børge Knudsen

Epost: borge@totentre.noTlf: 90 76 92 99
Elisabeth Skar OddenElisabeth Skar Odden

Elisabeth Skar Odden

Epost: elisabeth@totentre.noTlf: 61 12 72 70
Erland KorslienErland Korslien

Erland Korslien

Epost: erland@totentre.noTlf: 92 08 75 68
John Henry BjerkeJohn Henry Bjerke

John Henry Bjerke

Epost: john-henry@totentre.noTlf: 94 19 18 15
Lise Ritzel RødningsbyLise Ritzel Rødningsby

Lise Ritzel Rødningsby

Epost: lise@totentre.noTlf: 47 61 61 56
Rolf BørstadRolf Børstad

Rolf Børstad

Epost: rolf@totentre.noTlf: 99 58 73 25
Mats TufteMats Tufte

Mats Tufte

Epost: mats@totentre.noTlf: 40 47 57 39