Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Can't access location

ÅPNINGSTIDER

mandag:06:00 - 17:00

tirsdag:06:00 - 17:00

onsdag:06:00 - 17:00

torsdag:06:00 - 17:00

fredag:06:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 15:00

søndag:Stengt

KONTAKTINFO

Vestvegen 150
2847 Kolbu

Finn veien (Google Maps)

Tlf: +47 61 16 52 00
Epost: kolbu@totentre.no

Egen nettside >

OM BUTIKKEN

Frem til 2004 sto disse som eneeiere. Fra 2004 kom Toten Almenningslodd 1 inn på eiersiden. Disse hadde fra før en liten butikk og et høvleri som de fusjonerte inn i selskapet Toten Tre. Virksomheten økte da sitt varespekter til også å omhandle byggevarer. XL-BYGG Toten Tre har vokst betydelig og blitt en veletablert trelast- og byggevarehandel på Toten. I 2014 tok Toten Almenningslodd 1 over alle aksjene i selskapet og er i dag eneeier.

XL-BYGG Toten Tre er bidragsyter via sponsorat hos de lokale ski-, fotball- og håndballklubbene på Gjøvik, Land og Toten.

Virksomheten har vært medlem i XL-BYGG siden 2013.

ANSATTE

Espen Vestheim

Stilling: Kundebehandler

Epost: espen@totentre.no

Tlf: 41 64 24 60

Runar Sveen

Stilling: Selvbyggerkonsulent

Epost: runar@totentre.no

Tlf: 47 48 68 44

Theresa Paulsen

Stilling: Kundebehandler

Epost: theresa@totentre.no

Tlf: 95 30 73 80

Erland Korslien

Stilling: Proffansvarlig

Epost: erland@totentre.no

Tlf: 92 08 75 68

Svein Thore Slåttsveen

Stilling: Proffselger

Epost: svein-thore@totentre.no

Tlf: 93 86 57 18

Johannes Per Nielsen

Stilling: Kundebehandler

Epost: johannes-per@totentre.no

Tlf: 95 36 90 91

Christian Bøe Nilsen

Stilling: Kundebehandler logistikk

Epost:

Tlf: 61 16 52 00

Hans Olav Grinaker

Stilling: Transport- og logistikkmedarbeider

Epost: hans-olav@totentre.no

Tlf: 99 29 58 93

Willy Kristiansen

Stilling: Transport- og logistikkansvarlig

Epost: willy@totentre.no

Tlf: 92 23 65 68

Lise Ritzel Rødningsby

Stilling: Økonomiansvarlig

Epost: lise@totentre.no

Tlf: 47 61 61 56

Rolf Børstad

Stilling: Daglig leder

Epost: rolf@totentre.no

Tlf: 99 58 73 25

Ronny Molstadkroken

Stilling: Driftsansvarlig

Epost: ronny@totentre.no

Tlf: 93 06 38 88