Velg ditt varehus

Eller finn den nærmeste butikken for meg automatisk:

Får ikke tilgang til posisjon

XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG TOTEN TRE avd. Kolbu

Bytt som mitt varehus

Åpningstider

mandag:06:00 - 17:00

tirsdag:06:00 - 17:00

onsdag:06:00 - 17:00

torsdag:06:00 - 17:00

fredag:06:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 15:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Vestvegen 150
2847 Kolbu

Tlf:+47 61 16 52 00
Epost:kolbu@totentre.no

Om butikken

Frem til 2004 sto disse som eneeiere. Fra 2004 kom Toten Almenningslodd 1 inn på eiersiden. Disse hadde fra før en liten butikk og et høvleri som de fusjonerte inn i selskapet Toten Tre. Virksomheten økte da sitt varespekter til også å omhandle byggevarer. XL-BYGG Toten Tre har vokst betydelig og blitt en veletablert trelast- og byggevarehandel på Toten. I 2014 tok Toten Almenningslodd 1 over alle aksjene i selskapet og er i dag eneeier.

XL-BYGG Toten Tre er bidragsyter via sponsorat hos de lokale ski-, fotball- og håndballklubbene på Gjøvik, Land og Toten.

Virksomheten har vært medlem i XL-BYGG siden 2013.

Våre ansatte

Espen Vestheim

Stilling:Kundebehandler

Epost:espen@totentre.no

Tlf:41 64 24 60

Runar Sveen

Stilling:Selvbyggerkonsulent

Epost:runar@totentre.no

Tlf:47 48 68 44

Erland Korslien

Stilling:Proffansvarlig

Epost:erland@totentre.no

Tlf:92 08 75 68

Svein Thore Slåttsveen

Stilling:Kundebehandler

Epost:svein-thore@totentre.no

Tlf:93 86 57 18

Johannes Per Nielsen

Stilling:Kundebehandler

Epost:johannes-per@totentre.no

Tlf:95 36 90 91

Christian Bøe Nilsen

Stilling:Kundebehandler logistikk

Epost:

Tlf:61 16 52 00

Hans Olav Grinaker

Stilling:Transport- og logistikkmedarbeider

Epost:hans-olav@totentre.no

Tlf:99 29 58 93

Willy Kristiansen

Stilling:Transport- og logistikkansvarlig

Epost:willy@totentre.no

Tlf:92 23 65 68

Lise Ritzel Rødningsby

Stilling:Økonomiansvarlig

Epost:lise@totentre.no

Tlf:47 61 61 56

Rolf Børstad

Stilling:Daglig leder

Epost:rolf@totentre.no

Tlf:99 58 73 25

Ronny Molstadkroken

Stilling:Driftsansvarlig

Epost:ronny@totentre.no

Tlf:93 06 38 88

Ann Jeanette Bekkelien

Stilling:Kundebehandler

Epost:ann-jeanette@totentre.no

Tlf:94 15 67 11

Mats Tufte

Stilling:Proffselger

Epost:mats@totentre.no

Tlf:40 47 57 39

Eirik Ensrudhagen

Stilling:Kundebehandler

Epost: eirik@totentre.no

Tlf:61 16 52 00