Varehusoversikt

Din handlevogn

Ditt varehus

Handlevognen er tom

Tilbake til forsiden
XL-BYGG logo

Velg din butikk

For å se sortiment og informasjon om din foretrukne XL-BYGG butikk

XL-BYGG TOTEN TRE avd. Kolbu

Åpningstider

mandag:06:00 - 17:00

tirsdag:06:00 - 17:00

onsdag:06:00 - 17:00

torsdag:06:00 - 17:00

fredag:06:00 - 17:00

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:Stengt

Kontaktinfo

Vestvegen 150
2847 Kolbu

Tlf:+47 61 16 52 00
Epost:kolbu@totentre.no

Om butikken

XL-BYGG Toten Tre avd. Kolbu er en byggevarehandel lokalisert på Østre Toten. Butikken eies av Toten Tre AS som igjen er eid av Toten Almenningslodd 1; en bygdeallmenning med 580 bruksberettigede. Bruksberettigede er eiere av landbrukseiendom på Toten som har en felles skogeiendom med tilhørende rettigheter.

XL-BYGG Toten Tre avd. Kolbu er et av tre byggevarehus eid av Toten Tre AS - de to øvrige er lokalisert på Gjøvik og Hov. Byggevarekjeden XL-BYGG har om lag 100 butikker fordelt over hele Norge og om lag 340 butikker totalt i Skandinavia.

Som faghandel er vi opptatt av at du som kunde skal få råd og veiledning til ditt byggeprosjekt slik at resultatet blir best mulig. Vi leverer alt det du måtte trenge til ditt prosjekt, stort eller smått.

XL-BYGG Toten Tre er også en lokal bidragsyter gjennom sponsorat hos ski-, fotball- og håndballklubber på Gjøvik, Land og Toten.

XL-BYGG Toten Tre avd. Kolbu står klar til å hjelpe deg med ditt byggeprosjekt – velkommen til oss!

Våre ansatte

Espen Vestheim

Stilling:Kundebehandler

Epost:espen@totentre.no

Tlf:41 64 24 60

Runar Sveen

Stilling:Selvbyggerkonsulent

Epost:runar@totentre.no

Tlf:47 48 68 44

Erland Korslien

Stilling:Proffansvarlig

Epost:erland@totentre.no

Tlf:92 08 75 68

Johannes Per Nielsen

Stilling:Kundebehandler

Epost:johannes-per@totentre.no

Tlf:95 36 90 91

Christian Bøe Nilsen

Stilling:Kundebehandler logistikk

Epost:

Tlf:61 16 52 00

Hans Olav Grinaker

Stilling:Transport- og logistikkmedarbeider

Epost:hans-olav@totentre.no

Tlf:99 29 58 93

Willy Kristiansen

Stilling:Transport- og logistikkansvarlig

Epost:willy@totentre.no

Tlf:92 23 65 68

Lise Ritzel Rødningsby

Stilling:Økonomiansvarlig

Epost:lise@totentre.no

Tlf:47 61 61 56

Rolf Børstad

Stilling:Daglig leder

Epost:rolf@totentre.no

Tlf:99 58 73 25

Ronny Molstadkroken

Stilling:Driftsansvarlig

Epost:ronny@totentre.no

Tlf:93 06 38 88

Ann Jeanette Bekkelien

Stilling:Kundebehandler

Epost:ann-jeanette@totentre.no

Tlf:94 15 67 11

Mats Tufte

Stilling:Proffselger

Epost:mats@totentre.no

Tlf:40 47 57 39

Eirik Ensrudhagen

Stilling:Kundebehandler

Epost: eirik@totentre.no

Tlf:61 16 52 00