:

XL-BYGG TVERBERG & SØNNER

Bytt som mitt varehus

Spesielle åpningstider

mandag:07:00 - 16:30

tirsdag:07:00 - 16:30

onsdag:07:00 - 16:30

torsdag:07:00 - 18:00

fredag:07:00 - 16:30

lørdag:09:00 - 14:00

søndag:

Om butikken

Ansatte

Arnfinn Djukastein

Stilling: Butikksjef

Epost: arnfinn@tverberg.com

Tlf: 96 64 01 94

Marianne Svane Ohnstad

Stilling: Butikkmedarbeider

Epost: marianne@tverberg.com

Tlf: 49 68 40 27

Roald Stokken

Stilling: Ansvarlig dør og vindu

Epost: roald@tverberg.com

Tlf: 46 98 40 26

Per Arne Berdal

Stilling: Ansvarlig maling og gulv

Epost: per.arne@tverberg.com

Tlf: 46 98 40 23

Olav Saue Øvsthus

Stilling: Ansvarlig El-verktøy og Varme

Epost: olav@tverberg.com

Tlf: 46 98 40 23

Monica Kvalfoss

Stilling: Kjøkkenkonsulent

Epost: monica@tverberg.com

Tlf: 46 98 40 97

Grete Bryn Kvist

Stilling: Kjøkkenkonsulent

Epost: grete@tverberg.com

Tlf: 46 98 40 19

Gjermund Seim

Stilling: Proffselger

Epost: gjermund@tverberg.com

Tlf: 92 62 20 94

Kjetil Rødland

Stilling: Proffselger

Epost: kjetil.rodland@tverberg.com

Tlf: 92 62 26 49

Benedicte Gardlid

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 47 91 52 99

Kenneth Ringdal

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 46 98 41 26

Morten Andreassen

Stilling: Lagersjef

Epost: morten@tverberg.com

Tlf: 46 98 63 79

Gøran Hovda

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 56 52 96 96

Jonas Simmenes

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 46 98 40 22

Stian Rasdal

Stilling: Lagermedarbeider

Epost:

Tlf: 41 40 81 94

Geir Gjerde

Stilling: Sjåfør

Epost:

Tlf: 91 60 16 90

Kjetil Tverberg

Stilling: Assisterende daglig leder

Epost: kjetil@tverberg.com

Tlf: 96 62 25 26

Ingunn Anthun

Stilling: Kontor-/fakturamedarbeider

Epost: ingunn@tverberg.com

Tlf: 46 98 57 68